کد خبر: 50546تاریخ انتشار : 0:25:31 - سه شنبه 27 سپتامبر 2016

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن؛

ولایت پذیری دشمن را زمین گیر می کند/عده ای دنبال صحنه گردانی هستند تا ماهیت انقلاب را عوض کنند/گویا وزارت ارشاد مال این کشور نیست

برجام موضوع کوچکی نیست، اهمیت این ماجرا را ده سال بعد درک خواهیم کرد و آثار آن را مشاهده خواهیم کرد.اخیرا حتی مدافعان و موافقان برجام هم گفتند دشمن به تعهداتش عمل نکرده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین میرشمس حسینی نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن شب گذشته در مراسم یادبود پاسداران  شهدای و متوفای ناحیه مقاومت فومن در مسجد ولی عصر(عج) بالامحله فومن گفت: امروز باید در عمل و در جامعه و صحنه اجتماعی ولایتمدار باشیم و نگوئیم که مصلحت اندیشی کنیم یا اینکه ممکن است در آینده مورد هجمه دشمنان قرار بگیریم باید به تکلیف خویش عمل کنیم که اگر اینطور بود امام حسین(ع) قیام نمی کرد.
نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن ضمن تبیین توطئه های دشمنان انقلاب افزود: دشمنان نظام در جنگ نرم می خواهند ارزش های اصیل انقلاب اسلامی را از بین ببرند. در اواخر سال گذشته برخی از حضرات همین دولت مطرح کردند انقلاب ایران باید بروز شود یعنی دیگر اهداف انقلاب را عوض کنیم،حضرت آقا در همین دیدار چند روز قبل با فرماندهان سپاه فرمودند در ارتباط با دشمنی آمریکا با ما اصرار داشته باشید، اما متاسفانه عده ای دنبال صحنه گردانی هستند،تا ماهیت انقلاب را رفته رفته عوض کنند.اکنون ما باید هوشیار باشیم،از چه چیزی باید کوتاه بیائیم؟مگر حق را می شود مخفی کرد؟این انقلاب به سادگی به اینجا نرسیده است، شهدا با خونشان این نظام را آبیاری کردند.
وی با اشاره به جنگ با تروریسم در سوریه اظهار کرد: برخی امروز گستاخی را به جائی رسانده اند که می گویند ما در سوریه چه می خواهیم؟اما نمی گویند که آمریکا از آن طرف دنیا آمده در منطقه ما و به صهیونیستها کمک می کند و امنیت خاورمیانه را مختل کرده اند. در رابطه با دفاع از مسلمین بگوئیم به ما چه؟وقتی صدای هل من ناصر ینصرنی را بشنویم بگوئیم به ما چه؟ ما تکلیف نداریم؟این وظیفه از ما ساقط است؟ این دقیقا می شود همان که مردم دوران امام حسین(ع) به مولایشان بی وفائی کردند.
حجت الاسلام حسینی در ارتباط با مباحث مطرح شده مبنی بر پیشرفت مبتنی بر تعطیلی قدرت نظامی اظهار کرد:دشمن در مواجه با جبهه حق دنبال افرادی می گردد و  از همان ها برای ضربه زدن به جبهه حق استفاده می کند.  این فردی که گاهی یاوه می گوید و اخیرا گفته است که آلمان و ژاپن از قدرت نظامی گذشتند و پیشرفت کردند، با کدام استدلال این موضوع را مطرح می کنند؟چرا امنیت کشور را تحت الشعاع قرار می دهند.
نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن با اشاره به برجام تصریح کرد:برجام موضوع کوچکی نیست،ما هنوز گرم این ماجرا هستیم و اهمیت این ماجرا را ده سال بعد درک خواهیم کرد و آثار آن را مشاهده خواهیم کرد.اخیرا حتی مدافعان و موافقان برجام هم گفتند دشمن به تعهداتش عمل نکرده است.
وی با توجه به فرارسیدن هفته دفاع مقدس تاکید کرد: گویا اصلا قرار نیست در ارتباط با هشت سال دفاع مقدس ما حرکتی جدی صورت بگیردگویا وزارت ارشاد ما مال این کشور نیست و تعهد ندارد.
وی با تاکید بر حربه های دشمنان افزود:امروز دشمن اعتقاد جوانان و مردم ما را هدف قرار داده است.حضرت آقا در سال 74 موضوع تهاجم فرهنگی یا شبیخون فرهنگی را مطرح کردند اما امروز بعد از دو دهه ما می بینیم که دشمن با علم یزیدی که بر فراز برخی خانه ها برافراشته است فشاد اخلاقی و لاابالی گری ار در جامعه دارد تزریق می کند.
حجت الاسلام حسینی در ادامه با تاکید بر وحت نیروهای انقلاب تصریح کرد:  ما اکنون به وحدت رویه در میان نیروهای مومن و انقلابی به شدت احتیاج داریم چرا که دشمن می خواهد بین نیروهای انقلاب تفرقه بیندازد  لذا غفلت از دشمن بسیار خطرناک است لذا بصیرت نسبت به دشمن و ولایت پذیری دشمن را زمین گیر می کند انشاءالله که همچون هشت سال دفاع مقدس نصرت خداوند متعال همانطور که وعده داده شامل حال این ملت انقلابی بشود.