کد خبر: 50491تاریخ انتشار : 17:50:00 - دوشنبه 26 سپتامبر 2016

رالی بزرگ خانوادگی در گيلان برگزار مي شود

معاون اجتماعي پليس گيلان از برگزراي رالي بزرگ خانوادگي به مناسبت هفته ناجا در استان گيلان خبر داد.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه از برگزاری مسابقه بزرگ رالی خانوادگی در استان گیلان خبر داد و گفت: این مسابقه بمناسبت گرامیداشت هفته ناجا با همکاری هیات اتومبیل رانی استان گیلان و شهرستان فومن برگزار خواهد شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با تاکید براینکه این مسابقه با حضور خانواده های علاقه مند به این رشته مي باشد ، افزود: این مسابقه روز یکشنبه ۱۱ مهرماه برگزار می شود.
وی با یادآوری اینکه مسیر این مسابقه از لاهیجان تا فومن می باشد، ادامه داد: ساعت ۱۴ روز ۱۱ مهرماه حرکت شرکت کنندگان آغاز خواهد شد و در شهرستان فومن به پایان خواهد رسید.
جعفری خیرخواه با تصریح براینکه جوایز ارزنده و نفیس نقدی و غیرنقدی به نفرات برتر در پایان مسابقه اهدا خواهد شد، تاکید کرد: القا فرهنگ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و ایجاد روحیه تعاون و نشاط در بین اعضا خانواده از اهداف این مسابقه است.
وی از مردم گیلان برای شرکت در این مسابقه دعوت کرد و افزود: علاقه مندان می توانند برای شرکت در این مسابقه به دفاتر هیات موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان ها و استان گیلان مراجعه کنند.
وی همچنین از برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در رز جمعه ۹ مهرماه خبرداد و افزود: مسیر این همایش از گلزار شهدای رشت تا میدان شهدای ذهاب(شهرداری) می باشد.
جعفری خیرخواه با اشاره به اینکه در پایان این همایش نیز به قیدقرعه به شرکت کنندگان جوایز نفیس غیرنقدی پرداخت می شود، خاطرنشان کرد: این همایش نیز بمناسبت هفته ناجا در رشت برگزار خواهد شد.