کد خبر: 50401تاریخ انتشار : 11:48:59 - شنبه 24 سپتامبر 2016

فرمانده سپاه قدس گیلان:

سپاه با اقتدار کامل با هرگونه نفوذ در اجزای نظام برخورد می کند

سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت هفته دفاع مقدس با جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگر استان دیدار کرد.

به گزارش بهجت نیوز، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان به مناسبت هفته دفاع مقدس با جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگر استان دیدار کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در دیدار با بسیجی مخلص و یار دیرین انقلاب حاج صادق جوشن اظهار داشت: امروز به لطف خدا و با فداکاری های جوانان این مرز و بوم در 8سال دفاع مقدس، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راهی که شما ساخته اید گام بر می دارد.

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه در حفظ انقلاب با احدی تعارف نداریم، گفت: سپاه با اشراف کامل در حال رصد عوامل نفوذ در نظام است و با اقتدار کامل با هرگونه نفوذ در اجزای نظام برخورد می کند.

در ادامه این دیدار حاج صادق ضمن تشکر از حضور فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: ان شاءالله خداوند متعال حافظ همه ی پاسداران باشد که دل حضرت آقا و امام زمان(عج) را شاد می کنند.

گفتنی است حاج صادق جوشن معروف به حاجی جوشن از رزمندگان غیور گیلانی 8سال دفاع مقدس بود که به مدت 7سال در جبهه های حق علیه باطل حضور داشت.

دیدار با خانواده شهید نهی قناد

در ادامه دیدار فرمانده سپاه قدس گیلان با خانواده های شهدا، مادر شهیدان نهی قناد ضمن تشکر از حضور فرمانده سپاه قدس گیلان، با اشاره به نمایش فصل شیدایی گفت: نمایش فصل شیدایی با استفاده از جلوه های بصری و زبان هنر در انتقال مفاهیم دینی خوب عمل کرده است.

این مادر شهید ضمن تقدیر از زحمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: شما لشکر امام حسین(ع) هستید و به قول امام(ره) ای کاش من هم یک پاسدار بودم.

سردار محمد عبدالله پور در ادامه به برنامه های پیش رو در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: تا زمانی که زنده هستم سربازی خواهم کرد و ان شاءالله با دعای شما بتوانیم به نحو احسن برای ولایت سربازی کنیم.

دیدار با مادر شهیدان یوسفی

در ادامه این دیدار ها سردار عبدالله پور در منزل شهیدان یوسفی حضور یافت.

فرمانده سپاه قدس گیلان در دیدار با مادر شهیدان یوسفی به صبر زینب گونه ی این مادر اشاره کرد و گفت: ما آمده ایم برای اینکه از راه انقلاب و شهدا خارج نشویم. از روح بلند این مادر شهید استمداد و راهنمایی بطلبیم و امید داریم که جوانان امروزی ان شاءالله بهتر از ما راه و مسیر انقلاب را ادامه خواهند داد.

شایان ذکر است این مادر دارای 3فرزند شهید است که در سال های 63، 64 و 65 به شهادت رسیده اند.، محمود یوسفی 14ساله، محمد یوسفی 16ساله و قدرت 25ساله بودند که به شهادت رسیدند، همچنین این مادر 2فرزند جانباز نیز دارد.

img_0524 img_0542 img_0562 img_0570 img_0592