کد خبر: 50382تاریخ انتشار : 0:48:26 - شنبه 24 سپتامبر 2016

به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

همایش «طلایه‌داران فرهنگ ترافیک» در شهرستان فومن برگزار می‌شود

فرمانده انتظامی شهرستان فومن با اشاره به ۹مهرماه آغاز هفته نیروی انتظامی از برگزاری همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک در شهرستان فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز,  سرهنگ بابک علیزاده در جلسه شورای اداری که بعدازظهر پنج شنبه در سالن آیت الله بهجت فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در پیش بودن هفته نیروی انتظامی، اظهار کرد: امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم و پشتیبان آنها است.

وی بااشاره به ۹ مهرماه و آغاز هفته نیروی انتظامی، افزود: ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فومن در این هفته تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مضاعف به مردم شهرستان به کار می بندد.

فرمانده انتظامی فومن با بیان اینکه برنامه های متنوعی برای این هفته در سطح شهرستان در نظر گرفته شده است، گفت: صبحگاه مشترک ساعت هشت صبح روز ۹ مهرماه در ستاد فرماندهی شهرستان با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی فومن برگزار می شود.

وی افتتاح ساختمان راهور شهرستان، بازدید از شبکه ۱۱۰ توسط دانش آموزان، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدای نیروی انتظامی، عیادت از بیماران بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن، اجرای ویزیت رایگان نمازگزاران در نماز جمعه، نشست با روسای دانشگاه ها، حضور کارشناسان انتظامی در سطح مدارس و مهدکودک ها، قرائت پیام مهر، ارائه خدمات پزشکی رایگان در روستاهای محروم شهرستان، نشست با چهره‌های سیاسی و مذهبی بخشی از برنامه های این هفته اعلام کرد.

سرهنگ علیزاده ادامه داد: برپایی چادرهای مشاوره حقوقی، انتظامی و اجتماعی توسط کارشناسان نیروی انتظامی فومن و همچنین مانور موتورسیکلت سواران قانونمند و اهدای کلاه ایمنی رایگان از دیگر برنامه های ستادفرماندهی نیروی انتظامی فومن است.

وی برگزاری همایش طلایه دارای فرهنگ ترافیک را یکی از شاخص ترین برنامه این هفته عنوان و خاطرنشان کرد: همچنین در این هفته شهرستان فومن میزبان مسابقات رالی اتومبیل رانی با عنوان «از لاهیجان تا فومن» است که علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند برای ثبت نام به معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی فومن مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی فومن هفته نیروی انتظامی را فرصت مناسبی برای تعامل بیشتر مردم و پلیس دانست و گفت: به همین منظور نشست پرسش و پاسخ با مردم شهرستان در این هفته برگزار و تلاش می شود در این نشست از پلیس هایی که بیشتر با مردم در ارتباط هستند اعم از وظیفه عمومی، آگاهی و پیشگیری برای پاسخگویی به سوالات شهروندان استفاده شود.

مهر