کد خبر: 50281تاریخ انتشار : 17:49:27 - جمعه 23 سپتامبر 2016

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن؛

قطعا نیروهای انقلابی و ارزشی رصد می کنند/طرف مقابل در برجام تعهدات خود را اجرا نکرده و نخواهد کرد/مذاکره با یزید معنا ندارد/همه مشکلات حل شده و فقط معضل پل ورودی شهر مانده است؟

برخی از اتاق های فکر مریضی که اساس نظام و انقلاب را قبول ندارند می خواهند به انقلاب ضربه بزنند، هوشیار باشید و تحت تاثیر قرار نگیرید،قرار نیست اگر مدیری که خوب دارد کار می کند اما با شما نیست تغییر کند.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین میر شمس اکبر حسینی نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت:‌برنامه های مدنظر برای هفته دفاع مقدس برنامه هائی سمبلیک یا نمایشی نیست بلکه پاسداشت هشت سال استقامت و فداکاری رزمندگان و جانفشانی شهدای سرافراز ایران اسلامیست که سبب عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی شدند همان کسانی که در اوج شور جوانی وارد عرصه جنگ و دفاع مقدس شدند.
حجت الاسلام حسینی در ادامه اظهار کرد: عزت و اقتدار منوط به تجهیزات نظامی نیست شما الان می بینید در دنیا کشورهائی تا بن دندان مسلح هستند اما مقتدر نیستند چرا که یک باور ندارند و آن ایمان به خداست. ایمان به خدا قدرت دفاعی را حقیقی می کند و اینها لازمه هم هستند. در دنیای وحشی مادیگرای امروز برای رسیدن به قدرت به راحتی انسانها را به قتل می رسانند و هیچ ابائی از این کردار خود ندارند.
وی با اشاره به چگونگی اداره کشور در دوران جنگ تصریح کرد:نکنته مهم این است که بدانیم که چطور کشور در دوران دفاع مقدس اداره می شد تا همان روند عزت آفرین در مدیریت کشور اعمال شود.
حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: متاسفانه کم کم اعترافاتی از افرادی مطرح می شود که قابل تامل است، آقای صالحی می گوید طرف غربی در اجرای برجام طفره می رود،رئیس بانک مرکزی می گوید دستاورد های برجام تقریبا هیچ بود. متاسفانه در کشور برخی آمدند و همه چیز را منوط کردند به برجام و بیش از یک سال و نیم است که کشور دچار رکود اقتصادی شده است و دشمن حداکثر بهره برداری را می کند.باید بدانیم طرف مقابل در برجام تعهدات خود را اجرا نکرده و نخواهد کرد.
وی با اشاره به برخی صحبت ها مبنی بر پیشرفت کشور با الگوی ژاپن یا آلمان با تعطیلی نیروی نظامی آنها گفت: اینکه برخی در داخل دنبال تضعیف قدرت دفاعی کشور هستند و برجام های مختلفی که برشمرده می شود همه اینها مایه تاسف و نگرانیست. مقام معظم رهبری در جمع فرماندهان سپاه فرمودند که باور برخی سخن ها از تضعیف قدرت نظامی کشور از برخی افراد بسیار سخت است اما اگر صحت داشته باشد حرف غلطیست زیرا هیچ فرد عاقلی نمی تواند به دنبال حذف حذف قدرت نظامی کشور باشد.
حجت الاسلام حسینی در ارتباط با مذاکره با آمریکا تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند مذاکره با آمریکا در هر صورت زیانبار است و این موضوع با مسئولین سطوح بالای کشور هم با استدلال مطرح شده که پاسخ مستدلی نداشتند اما ما می بینیم آن افراد در جاهائی دیگر حرف های دیگری می زنند که بر خلاف فرمایشات مقام معظم رهبریست لذا مذاکره با یزید معنا ندارد.
وی با اشاره به دوران دفاع مقدس افزود: دشمن در هشت سال دفاع مقدس نتوانست هیچ غلطی بکند اما امروز در جنگ نرم دنبال تغیر باور های مردم ایران اسلامی است.
نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه فومن با اشاره به تغییرات در سطوح مدیریتی در شهرستان گفت:‌ تغییرات در هر شهری طبیعی است اما متاسفانه گاهی دیده می شود سیاسی کاری صورت می گیرد بلحاظ اینکه در برخی ادارات برخی از افراد با شما در ارتباط نیستند و افراد ارزشی و خدومی نیز هستند باید جابجائی صورت بگیرد؟برخی فکر می کنند اگر مدیری را عوض کنند کاری  می توانند انجام بدهند بنده متذکر می شوم با این شیوه ها زمینه های خطرناکی را ایجاد نکنیم، متاسفانه برخی از اتاق های فکر مریضی که اساس نظام و انقلاب را قبول ندارند می خواهند به انقلاب ضربه بزنند، هوشیار باشید و تحت تاثیر قرار نگیرید،قرار نیست اگر مدیری که خوب دارد کار می کند اما با شما نیست باید تغییر کند این یعنی سیاسی کاری و بدانند قطعا نیروهای انقلابی و ارزشی رصد می کنند.
حجت الاسلام حسینی در ارتباط با پل ورودی شهرستان اظهار کرد:در ارتباط با مباحثی که در مورد پل ورودی فومن این روزها به گوش می رسد باید بگویم خیلی بد است بعد از ده سال پلی را که برای ساخت آن 17 میلیارد هزینه شده است تخریب کنیم بنده این را هم سیاسی کاری می دانم،برادران بدانید این پل طرح مصوب کشوری دارد و باید اجرا شود اینطور نیست که هر کسی از راه برسد بگوید اجرا نشود چرا که هشتاد درصد از مردم مخالف این پل هستند، کدام مردم؟ یعنی 17 میلیارد هزینه بیت المال اینجا باید اسراف شود. الان در شهرستان همه مشکلات اعم از تعطیلی کارخانه های تولیدی، اشتغال، کشاورزی ، طرح های عمرانی و توسعه اقتصادی حل شده است و فقط این پل مانده است؟ بنده از فرماندار محترم انتظار دارم مصلحت اندیشی نکند و شرایط مختلف را در نظر بگیرد.