کد خبر: 50014تاریخ انتشار : 15:25:07 - چهار شنبه 21 سپتامبر 2016

سردار محمد جلائی؛

دفاع مقدس اقتدار ایران را به رخ دشمنان کشید/ فتنه سال ۸۸ ظلمی بود که به نظام شد

دشمن می خواهد نظام بر گرفته از خدا را هزینه بر تلقی کند و ملتی را که دنبال این نظام است با هزینه ها روبرو سازد از این رو به دنبال دوستان ناگاه می رود.

به گزارش بهجت نیوز؛ سردار جلائی در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان فومن با بیان اینکه در دوران جنگ سرد غرب و شرق در عهد نامه نانوشته‎ای سعی کردند نظام اسلامی که در سال ۴۲ با نهضت امام آغاز و به ثمر رسید را مهار و نابود کنند, افزود: استراتژی غرب بویژه آمریکا و اروپا استراتژی سیخ های داغ بود که این به معنای استفاده از نقشه ها و بخشهای متفاوت و چهارگانه علیه نظام است.
 سردار جلائی اولین کار دشمن را ترور در سال ۵۸ و تجزیه طلبی, قوم گرایی و بعد از آن کودتا دانست و گفت: شاخص ترین اقدام ورود امریکا به طبس و تحمیل جنگ ۸ ساله بود.
وی افزود: جنگ ۸ ساله که با دفاع جانانه صورت گرفت اقتدار ملت ایران برای به رخ دشمنان کشید و دشمن بعد از شکست در جنگ برای نابودی نظام شیوه های دیگر را تست و آزمایش کرد.
سردار جلائی به ماجرای ورود جعلی مشاور امنیت ملی کاخ سفید اشاره کرد و افزود؛ جنگ ایران و عراق از نگاه کارشناسان یک پیروز داشت. وی به ورود دول مرتجع منطقه برای کمک به کشور عراق برای رسیدن به پیروزی اشاره و گفت: نفوذ دشمن بعد از جنگ و استفاده از افراد انقلابی و بهره گرفتن از نقاط ضعف انها در برنامه قرار دارد.
جلائی بحث توهین به پیامبر اعظم در کتاب ایات شیطانی از دیگر برنامه دشمن خواند و گفت: دشمن موضع گیری امام را در برخورد با این توهین پیش بینی نکرده بود. سردار جلائی به شبیخون فرهنگی دشمنان اشاره کرد و افزود: آنها ایمان ملت ایران را مورد هدف قرار داده اند.
وی افزود: همه ی گزینه ها زیر و روی میز دشمنان نظیر خنثی شد. فتنه سال ۸۸ ظلمی بود که به نظام شد و این کودتای رنگی نافرجام با هدایت رهبر فرزانه انقلاب و تلاش و غیرت آحاد مردم بی ثمر ماند. وی هدف دشمنان را از طراحی این نقشه ها نابودی نظام اسلامی خواند و گفت: مگر این نظام چه بوده و هست که نباید بماند؟
سردار جلائی درباره علت عبرت نگرفتن دشمن از شکست ها مقابل ایران اظهار کرد: دشمن می خواهد نظام بر گرفته از خدا را هزینه بر تلقی کند و ملتی را که دنبال این نظام است با هزینه ها روبرو سازد از این رو به دنبال دوستان ناگاه می رود. وی به فضا سازی و نفوذ اشاره کرد و افزود: عده ای در این جریان با دشمن شریک و اراده و ایمان ملت را به بازی گرفته اند.
سردار جلائی خطاب به آنهایی که پای انقلاب ایستادند و شعار امسال دفاع مقدس را سر می دهند گفت: بدانند طعمه را از دهان گرگ با قدرت باید بیرون کشید نه با مذاکره چون ته مذاکره سقوط است. وی افزود: ایران اسلامی مرز پر گوهری است که حفظ آن با شعار ممکن نیست. عظمت و عزت این انقلاب را شهدا آفریدند نه عافیت طلبان.
جلائی تصریح کرد: آنهایی که برای شکست آحاد ملت به دنبال دو قطبی شدن فضا هستند و موافق برجام و مخالفان برجام، خواهان شادی و خواهان گریه، چپ و راست، خسته از میدان نبرد و مقاوم را مطرح می کنند خائنین هستند. صبح فومن
 1. شهروندعادی گفت:

  سردارجلایی!! ایشان در دوران دفاع مقدس فرمانده دلیربسیجی گردان بودند،وبعیدمی دانم راضی به بکاربردن الفاظی مانندسردارو…باشند.تا آنجاکه سواداندک نظامیگری ماقدمی دهداطلاق لفظ سرداربرای غیرنظامیانی که دوره های کلاسیک جنگ رادردانشگاههای نظامی طی ننموده اند رایج نیست وبدعتی ناپسندازسوی بکارگیرندگان این عنوان می باشد…آیابرای بزرگ شمردن امثال آقایان جلایی ونعمتی و…حتما”بایدعناوین غیرواقعی وچابلوس مآبانه بکاربرد؟؟!!

  • ولایتمدار گفت:

   دوست عزیز اولا شما در پیام خودتون خودتون رو نقض کردید اولا جناب نعمتی نظامی بودند و بسیجی نبودند و فرماندهی سپاه در چند ناحیه را بر عهده داشتند و تا اونجائی که می دونم با درجه سرداری بازنشست شدند
   دوما حاج بهروز سردار حزب الله فومنه این بر هیچکش پوشیده نیست و تنها فردیه که در شمال کشور فقط از دستان رهبری مفتخر به دریافت مدال فتح شدند و علاوه بر فومن در کل گیلان ایشون رو سردار خطاب می کنند سوما اگه باز دقت می کردید این خبر به نقل از یه سایت خبری دیگه زده شده نه این سایت که بحث خودشیرینی وجود داشته باشه و چهارما پیام شما سراسر انگیزه های ساسی و غیر سیاسی رو نشون میده اگر امثال حاج بهروز ها نبودند امروز معلوم نبود حضرات داعش چه بلائی سر ناموس ملت در می آوردند ….