کد خبر: 49987تاریخ انتشار : 0:45:53 - چهار شنبه 21 سپتامبر 2016

فرماندار فومن :

برای بالا بردن مخاطب نیازی به داستان سرایی نیست

میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن در دیدار با تعدادی از خبرنگاران، بمناسبت عید سعید غدير در واکنش به تحلیل یکی از پایگاه های خبری، تحلیلی اظهار داشت: سایت مذکور برای بالا بردن مخاطب نباید داستان سرایی کند.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز، صبح روز سه شنبه مورخ ٩٥/٦/٣٠ همزمان با عید سعید غدیر؛ جمعی از مسئولان، روحانیون، رؤسا و کارکنان ادارات و خبرنگاران؛ هر یک به صورت جداگانه با میرشمس مومنی زاده در محل فرمانداری دیدار کردند.

حجت الاسلام افتخاری، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز به اتفاق هیئتی چند نفره در محل فرمانداری حضور یافته و به طور جداگانه با وی دیدار کرد.

همچنین جمعی از خبرنگاران نیز به طور مجزا در این دیدارها شرکت نمودند که در یکی از این ملاقات ها فرماندار فومن به مسئولیت خطیر خبرنگاران اشاره كرده و آنان را به نقد سازنده و کمک به توسعه شهرستان فراخواند.

فرماندار فومن در این قسمت از دیدار خود که به صورت صمیمانه سخن میگفت، ضمن تقدیر و تجلیل از تلاش های صادقانه عموم خبرنگاران، بدون ذکر نام و با گلایه از یک سایت خبری فومن که احترام فرماندار و مدیرکل حوزه استاندار به يكديگر برای قرائت پیام استاندار در همايش نکوداشت شیون فومنی را امتناع و اکراه توصیف کرده بود، افزود: قرائت پیام نماینده عالی دولت در استان؛ جناب آقای دکتر نجفی که شخصیتی فرهیخته و از مدیران موفق در دولت تدبیر و امید است، موجب افتخار برای بنده و همکار ارجمندم؛ جناب آقای دکتر تاجیک بوده و شایسته نیست به جای پرداختن به ابعاد مثبت پیام استاندار در خصوص شخصیت شیون فومنی؛ احترام ناشی از ادب، بین دو همکار را {امتناع} یا {اکراه} القاء کنیم.

وی افزود: نبايد سايت مذكور برای بالا بردن مخاطب، به داستان سرایی و نشر سوء برداشتها بپردازد.

میرشمس مومنی زاده افزود: چرا در حالیکه دولت در مظلومیت رسانه ای قرار دارد، سایتی که ادعای دلسوزی مى نمايد با ارائه این تحلیل ها که به دلیل انگیزه هاى شخصی است، آب به آسیاب مخالفان دولت می ریزد.

ميرشمس مومنى زاده در پایان این بخش از سخنان خود ضمن تقدیر و تجلیل مجدد از عموم خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه، با عرض تبریک عید سعید غدیر به عموم مردم و مسئولان، خواستار همدلی و همزبانی، وحدت، همگرایی و هم افزایی هرچه بیشتر برای استفاده از همه ظرفیت ها به منظور حل مشکلات و نیازهای مردم و توسعه شهرستان گردید.