کد خبر: 49903تاریخ انتشار : 16:07:54 - سه شنبه 20 سپتامبر 2016

ضرورت انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان

معاون فرماندار فومن بر ضرورت انتقال و تبیین ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان تاکید کرد.

به گزارش، محمد جواد عامر در جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در فرمانداری فومن برگزار شد، با بیان اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت و فداکاری‌های رزمندگان و شهدا است، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور از خودگذشتگی‌ها است.

وی بر ضرورت انتقال و تبیین ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان تاکید کرد و افزود: پیشرفت و امنیت امروز کشور مرهون فداکاری‌ها و جانفشانی‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان است. شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس از جان و مال خود گذشتند تا امروز ما سربلند زندگی کنیم.

عامر با بیان اینکه ملت ما در طول هشت سال دفاع مقدس نشان داد که همواره با گوش دادن به فرمان امام شهیدان و مقام عظمای ولایت حافظ کیان این مملکت است، خاطرنشان کرد: ملت ایران نیز همواره با الگوگیری از شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اجازه هیچگونه تعرضی را به کشور نخواهد داد.

وی با بیان اینکه شهیدان آرامش را برای ما به ارمغان آوردند، گفت: در طول هفته دفاع مقدس مانند سال‌های گذشته برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و..مختلفی در شهرستان فومن اجرا خواهد شد.

معاون فرماندار فومن در پایان از اجرای بالغ بر 205برنامه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی توسط سپاه پاسداران ناحیه فومن در این هفته خبر داد و اظهار کرد: 64 برنامه هفته دفاع مقدس فومن، شهرستانی و 10برنامه آن به صورت شاخص اجرا خواهد شد.ایسنا