کد خبر: 49561تاریخ انتشار : 14:01:13 - چهار شنبه 14 سپتامبر 2016

دومینوی تغییرات در روسای ادارات فومن پرشتاب شد

ازچند ماه قبل با پیروزی حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بحث تغییر روسای ادارات به یکی از بحث های جالب و هیجانی شبکه های اجتماعی تبدیل شده بود که گاها با شایعات داغی نیز همراه می شد.

به گزارش بهجت نیوز؛ از چند ماه قبل با پیروزی حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بحث تغییر روسای ادارات به یکی از بحث های جالب و هیجانی شبکه های اجتماعی تبدیل شده بود که گاها با شایعات داغی نیز همراه می شد.
در این بین چرخش صد و هشتاد درجه ای برخی از همین مسئولین ادارات به سمت نماینده جدید مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی  اسباب تعجب خیلی از نظاره کنندگان را فراهم کرده بود. مسئولینی که تا دیروز سنگ نماینده سابق را به سینه می زدند امروز زنگ در دفتر نماینده جدید شهرستان را می فشارند.
به هر صورت روز گذشته مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید شبکه بهداشت شهرستان فومن برگزار گردید و به نقل از منابع موثق به احتمال خیلی زیاد هفته آینده مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی فومن برگزار می گردد.
همچنین شنیده ها حاکی از آن است که بخشدار مرکزی فومن هم باید بزودی با محل کار خود وداع کند و محتمل ترین گزینه برای جانشینی بخشدار مرکزی شهردار اسبق فومن می باشد که در نظرسنجی یکی از کانال های تلگرامی در چند هفته گذشته به جهت بومی و فومنی بودن نظر مساعد بسیاری از فومنی ها را در پی داشت و حتی شنیده ها حکایت می کنند که حجت الاسلام افتخاری نیز در این زمینه بی میل نمی باشد اما شهردار اسبق فومن با مخالفینی از حلقه مشاوران نماینده فومن برای این انتصاب مواجه است.
بهجت نیوز از خدمات مسئولینی که خالصانه با اعتقاد به آرمان های انقلاب اسلامی مجاهدت کرده اند تقدیر و تشکر می کند و برای روسای جدید ادارات آرزوی توفیق و بهروزی دارد و جملاتی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را برای این تازه نفسانی که جویای خدمتگزاری به همشهریان عزیز فومنی هستند تقدیم می کند تا با نگاهی عمیق مطالعه نمایند؛

بسم الله الرحمن الرحیم
اولاً باید از شما دوستان و عزیزان تشکر کنم، از راه های دور آمدید و ملاقات حاصل شد و من عذر این معنا را که بتوانم امروز بحث طولانی بکنم، امید است بپذیرید. و لهذا من اکتفا می کنم به اینکه به شماها دعا کنم. من از خدای تبارک و تعال مسئلت می کنم که تمام کشور ایران، هر جائی که شما دوستان هستید و در هر شغلی که عزیزان ما اشتغال دارند، محلشان مهبط الهی باشد یعنی کارها برای خدا، برای خدمت به بندگان خدا، برای خدمت به اسلام باشد که این از بزرگترین عبادات است، خدمت به خلق خدا و خدمت به اسلام. امید است که در هر جا شما هستید، اداره شما و پست های شما مبدل بشوند به یک عبادتگاه و خدمت های شما همه عبادت باشد. و من امیدوارم که در مقابل آن رژیم سابق، جاهائی که مأمورین بودند، مرکز معصیت بود، امروز شما با تعهد به اسلام و با تعهد به احکام اسلام و با تعهد به جمهوری اسلامی، در خدمت بندگان خدا و مستضعفین باشید و بیشتر از همه طبقات ضعیف را ملاحظه کنید و این خود یک عبادت بزرگ است برای شما و من امیدوارم که شما به این عبادت موفق باشید و غنیمت بدانید اینکه در یک رژیمی واقع شدید، در یک حکومتی واقع شدید که آن شغلی که سابق معصیت بود، امروز عبادت است و آن اتاقی که سابق در آن معصیت واقع می شد، امروز با خدمت به خلق خدا عبادتگاه است. و خداوند این عبادتگاه را برای شما حفظ کند و شما را موفق کند که به این عبادت بزرگ که خدمت به جمهوری اسلامی و خدمت به مردم است بیشتر موفق بشوید. و خداوند انشاءالله در جبهه های نبرد، اسلام را بر ضد کفر در هر جا هستند، در ایران، در لبنان، در فلسطین و جاهای دیگر پیروز کند. انشاءالله کسانی که ظلم به این ملت ها می کنند، ستم به این مردم می کنند و برخلاف اسلام عمل می کنند، خداوند تبارک و تعالی آنها را ادب کند. و امیدوارم که شما هر چه بیشتر موفق بشوید به اینکه برای این مردم مستمند کار بکنید و اجر آن را از خدای تبارک و تعالی بخواهید. خداوند به همه شما توفیق بدهد. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

61/03/25

جلد16 صفحه 202

  1. شهروند فومنی گفت:

    خواهشا از مشاورین نماینده حرفی نزنید که حال انسان دگرگون می شود کدوم مشاور…. که رد صلاحیت شدگان از نظر مردم اند .. کدوم……….. که کارنامه ضعیفی در شهرداری دارد. وای برما چی خواهد شد فومن و شفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟