کد خبر: 49540تاریخ انتشار : 2:50:26 - چهار شنبه 14 سپتامبر 2016

فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم معارفه مسئول سازمان بسیج دانشجویی:

اکنون در برخی دانشگاه ها مزدورانی هستند که پول نظام را می خورند اما خیانت می کنند

سردار عبدالله پور گفت:اکنون در برخی دانشگاه ها مزدورانی هستند که پول نظام را می خورند اما خیانت می کنند و در این فضای سخت بسیج دانشجویی وظیفه دارد از انقلاب اسلامی دفاع کند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از پیک دانشجو سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج دانشجویی گیلان گفت: از آقای مهدی پور به دلیل حضور پر تلاش ایشان در بسیج دانشجویی گیلان تشکر می کنم و امیدوارم در عرصه فرهنگی بتوانند قدم های موثری بردارند.

وی افزود: امیدوارم آقای نورسته بتوانند وظیفه سختی که در محیط دانشگاهی بر عهده گرفته اند را به نحو احسن انجام دهند و روحیه آقای نورسته را که به دنبال پست و مقام نبودند را ستایش می کنم.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه راهی که در آن هستیم راه شهدا است گفت:باید دائما به یاد شهدا و نصایح امام باشیم و رسیدن به مقصد جز با این راه میسر نیست.

وی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جهاد سازندگی و نهضت سواد آموزی و… همین دانشجویان تشکیل دادند. یکی از سرمایه های انقلاب اسلامی بسیج دانشجویی است و باید از این سرمایه برای پاسداری از انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه حضرت امام بسیج دانشجویی وطلاب را به دلیل اهمیت موضوع خودشان ورود کردند گفت:مبارزه با سلطه تمام شدنی نیست و دشمن برای مبارزه با ما هزینه می کند.

وی اضافه کرد:اکنون در برخی دانشگاه ها مزدورانی هستند که پول نظام را می خورند اما خیانت می کنند و در این فضای سخت بسیج دانشجویی وظیفه دارد از انقلاب اسلامی دفاع کند.

عبد الله پور گفت: کسانی که در بسیج دانشجویی فعالیت می کنند نباید از ملامت چند مسئول و نبود امکانات صحنه را خالی کنند. این انقلاب افراد بزرگی می خواهد و برای رسیدن به این مقصد باید تلاش کنیم.

وی در پایان افزود:هرکس با ولایت فقیه در هر جایگاهی زاویه پیدا کند سپاه و بسیج هم با او زاویه پیدا می کند و راه نجات این ملت این است که پشت سر ولایت فقیه حرکت کنند.