کد خبر: 49265تاریخ انتشار : 15:27:29 - شنبه 10 سپتامبر 2016

به صورت رایگان؛

توزیع آنلاین بلیط فصل شیدایی + لینک

علاقمندان برای دیدن نمایش «فصل شیدایی» در رشت می توانند بلیط این نمایش را به صورت رایگان و از طریق ثبت نام اینترنتی یا پایگاه های عرضه بلیط دریافت نمایند.

به گزارش بهجت نیوز، علاقمندان برای دیدن نمایش «فصل شیدایی» در رشت می توانند بلیط این نمایش را به صورت رایگان و از طریق ثبت نام اینترنتی یا پایگاه های عرضه بلیط دریافت نمایند.

فصل شیدایی یک نمایش بزرگ و هنری است که وقایع تاریخی را از هبوط حضرت آدم تا ظهور حضرت بقه الله (عج) به طور زنده در مقابل دیدگان تماشاچی به نمایش می گذارد. این تئاتر میدانی بزرگترین اتفاق هنری استان گیلان خواهد بود که از ۲۴ شهریور ماه جاری به مدت یازده شب در دهکده‌ی مقاومت شهر رشت واقع در کلیلومتر ۴ جاده تهران به اجرا در خواهد آمد.

علاقمندان می توانند جهت دریافت آنلاین بلیط نمایش فصل شیدایی روی اینجا کلیک کنید.

دبیر اجرایی فصل شیدایی نیز در گفتگو با ۸دی با بیان اینکه مردم می توانند در چهار نقطه از شهر از جمله پیاده راه فرهنگی، میدان شهرداری، شهرک گلسار و پارک شهر به طور فیزیکی بلیط نمایش را بصورت رایگان دریافت کنند اظهار داشت: نهادها و ارگان ها نیز برای خرید بلیط گروهی برای پرسنل خود می توانند با شماره تلفن ۰۱۳۳۳۵۴۶۹۰۸ تماس بگیرند.

مجید رحمانی با بیان اینکه برای تسهیل در رفت و آمد مردم رشت از ساعت ۱۸ روزهای نمایش از میدان مصلی وسیله‌ی ایاب و ذهاب عمومی تعبیه خواهد شد افزود: این نمایش بزنگاه‌های تاریخ شیعه را به تصویر می کشد و برای آنکه نمایش تاثیر خود را بر مخاطب بگذارد و او را در طول اجرا با خود همراه کند تا جایی که مخاطب خود را در آن موقعیت احساس کند باید در سکوت کامل روی صحنه برود.

انتهای پیام/