کد خبر: 49259تاریخ انتشار : 14:47:24 - شنبه 10 سپتامبر 2016

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن:

هجدهمین بزرگداشت شیون فومنی برگزار می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت: هجدهمین سالروز بزرگداشت شیون فومنی برگزار می شود

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز؛، یوسف نیک انجام پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با بیان اینکه مثال سال های گذشته هجدهمین سالروز بزرگداشت شیون فومنی در فومن برگزار می شود، افزود: این مراسم در روز ۲۵ شهریور در ساعت ۴:۳۰ دقیقه عصر در سالن آمفی تاتر ارشاد فومن برگزار می شود.

وی با تاکید براینکه به دنبال کاهش ضعف ها و به دنبال افزایش رضایتمندی هستیم.گفت: دبیرخانه این نراسم که در قالب همایش برگزار می شود دایر شده است.

رییس اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از حضور مهمانان برجسته فرهنگی و هنری در عرصه شعر از استان و کشور خبرداد و متذکر شد: موسیقی زنده، اجرای شعرهای شیون فومنی و … از برنامه های این مراسم می باشد.

نیک انجام با تصریح براینکه شیون فومنی افتخار عرصه شعر و ادب استان گیلان و شمال کشور است، یادآور شد: این همایش با حضور فرزندارشد مرحوم شیون فومنی برگزار می شود و در این همایش از خانواده شیون فومنی تجلیل می شوند.

وی با تاکید براینکه مهمانان و اشخاص سیاسی استان نیز در این همایش حضور خواهتد داشت افزود: از همه هنردوستان و علاقه مندان به شیون فومنی برای حضور در این مراسم دعوت می کنیم.

رییس اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با بیان اینکه هدف ما ادای دین به مفاخر و بزرگداشت هنر انهاست ، خاطرنشان : شیون فومنی یکی از مفاخر بزرگ شعر و ادب استان گیلان است.