کد خبر: 49074تاریخ انتشار : 18:19:50 - پنجشنبه 8 سپتامبر 2016

فرمانده سپاه قدس گیلان:

هرکس با ولایت زاویه بگیرد با سپاه زاویه گرفته است/ گاهی به سپاه اتهام می زنند که طرفدار فلان حزب و گروه است/ انهدام ۱۰ گروهک تروریستی در مرزهای کشور

فرمانده سپاه قدس گیلان، با بیان اینکه سپاه در مسیر ولایت قرار دارد، گفت: هرکس با ولایت زاویه بگیرد با سپاه زاویه گرفته است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  زیتون خبر، سردار محمد عبدالله پور در آیین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه رودبار، به اهداف پنج گانه بسیج و سپاه اشاره کرد و اظهار داشت: وظیفه سپاه مرز داری و جنگ نظامی نیست اما در جنگ سخت کمک کار ارتش است.

وی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سپاه به قدری مقتدر است که احدی جرأت نگاه چپ به کشور را ندارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان، رشادت های نیروی دریایی ارتش و سپاه در دریا را نشان از توانمندی ایران اسلامی عنوان نمود.

  • انهدام ۱۰ گروهک تروریستی در مرزهای کشور

وی از انهدام ۱۰ گروهک تروریستی در مرزهای کشور خبر داد و گفت: در چهل روز گذشته ۱۰تیم تروریستی قصد ورود به خاک کشور را داشتند که یا اعضای آنها با هوشیاری بیداری نیروهای ارتش و سپاه به هلاکت رسیدندیا مجروح و فراری شدند.

سردار عبدالله پور، با بیان اینکه برقراری امنیت به ۴۰ کیلومتری مرزهای ایران رسیده است، ابراز کرد: مرزهای کشور به واسطه استقرار نیروهای مسلح در مرزها نفوذ ناپذیر شده است.

وی، مقابله در جنگ نیمه سخت را از دیگر اهداف سپاه و بسیج عنوان نمود و اضافه کرد: سپاه اجازه سودجویی به گروهک های ضد انقلاب که به هر نحوی قصد ضربه زدن به کشور را دارند نمی دهد.

فرمانده سپاه قدس گیلان، مقابله درجنگ نرم دشمن را ازدیگر اهداف عنوان نمود و بیان داشت: دشمن وقتی دید در جنگ نظامی توان ایستادگی ندارد از کوچکترین روزنه فرهنگی قصد ورود به کشور را دارد.

وی با بیان اینکه مقابله با دشمن در چنین جبهه و فضایی ایجاد روحیه وحدت و همدلی در کشور است، ادامه داد: نباید کسی به دنبال اختلاف افکنی و برهم زدن فضای همدلی باشد.

photo_2016-09-08_13-44-13

  • گاهی به سپاه اتهام می زنند که طرفدار فلان حزب و گروه است

عبدالله پور، با اشاره به اینکه اوضاع کشور سیاسی شده و همه چیز رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است، تصریح کرد: گاهی به سپاه اتهام می زنند که طرفدار فلان حزب و گروه است.

 وی، با بیان این مطلب ادامه داد: فضای فعالیت احزاب و گروه ها در کشور باز است و هرکسی که در چهار چوب نظام است آن را می پذیریم.

فرمانده سپاه قدس گیلان، با بیان اینکه سپاه در مسیر ولایت قرار دارد، گفت: هرکس با ولایت زاویه بگیرد با سپاه زاویه گرفته است.

  • هرکس با ولایت باشد با او هستیم

وی ابراز داشت: هرکس با ولایت باشد با او هستیم و با هر شخصی که در هر کسوت و سطحی بخواهد با ولایت زاویه پیدا کند از او فاصله می گیریم.

سردار عبدالله پور، وحدت نیروهای انقلابی را در جنگ نرم ضروری دانست و اظهار کرد: انقلاب حول محور اسلام و انقلاب می گردد و کسی که از ولایت فاصله بگیرد از بین می رود لذا نباید با کسی که از ولایت فاصله گرفت دعوای سیاسی گرفت.

وی عمق بخش خارجی را یکی دیگر از اهداف و برنامه ها عنوان کرد و افزود: سپاه از همه مظلومین عالم و هر کس که با ظالمان بجنگد در هر جای این جهان حمایت می کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان، با اشاره به تحولات منطقه ابراز نمود: وقتی از دولت های بی عرضه عربی اسلامی که دست نشانده اسرائیل هستند نا امید شدیم از به دنبال حمایت از ملت ها رفتیم.

وی عمق بخشی داخلی نظام را از اهداف پنج گانه سپاه برشمرد و بیان کرد: بزرگترین ثروت کشور مردم هستند که در همه صحنه ها انقلاب را حفظ کرده اند.

  • هیچ وقت سرمایه داری که در کاخ و تخت آنچنانی نشسته است حامی انقلاب و ارزشهای امام نخواهد بود

سردار عبدالله پور با بیان اینکه گذر زمان ثابت کرده است که فقرا و مستضعفین همواره یاور واقعی انقلاب بوده و هستند، اضافه کرد: هیچ وقت سرمایه داری که در کاخ و تخت آنچنانی نشسته است حامی انقلاب و ارزشهای امام نخواهد بود.

وی در ادامه خدمت به مردم را در شرایط فعلی کشور مورد تاکید قرار داد و گفت: دولت در شرایط سخت کشور به دنبال خدمت به مردم است.

انتهای پیام