کد خبر: 48969تاریخ انتشار : ۱۶:۲۲:۲۳ - چهارشنبه ۱۷ شهر ۱۳۹۵

آخرین خبر از کشف جسد در روستای رودپیش؛

هویت جسد کشف شده در شهرستان فومن مشخص شد

معاون اجتماعی پلیس گیلان از احراز هویت جسد کشف شده در شهرستان فومن خبر داد.

عرفان منصوریان/به گزارش بهجت نیوز، سرهنگ”محمدرضا جعفری خیرخواه”در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی در ساعت ۱۰:۳۵ چهاردهم شهریورماه سالجاری در پی گزارشات مردمی از کشف جسد زنی مجهول الهویه درکنار جاده ای روستایی در شهرستان فومن مطلع شده و در محل حضور یافتند.
معاون اجتماعی پلیس گیلان با بیان اینکه در بررسی بالینی ماموران تشخیص هویت پلیس آگاهی مشخص شد که جسد با یک شئی تیز از چند ناحیه بدن مورد اصابت قرار گرفته، افزود: جسد بعد بررسی شواهد و آثار به جامانده در صحنه جرم جهت بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه پس از دو روز تحقیقات پلیس هویت این زن مشخص شد، بیان داشت: این زن ۴۸ ساله، اهل و ساکن رشت، سابقه دار و اعتیاد به مواد مخدر داشته است.
وی با تاکید براینکه هنوزجزئیات بیشتری از مرگ این زن کشف نشده، تصریح کرد: تحقیقات پلیس به منظور دستگیری قاتل یا قاتلان ادامه داشته و به محض کامل شدن تحقیقات اطلاع رسانی رسمی از سوی پلیس صورت خواهد گرفت.
معاون اجتماعی پلیس گیلان با انتقاد از برخی از پایگاه های خبری که عجله و شتابزدگی را چاشنی کار خود قرار داده اند، گفت: عجله و شتابزدگی در انتشار خبر سبب دامن زدن به شایعات شده و موجب اختلال در کار پلیس در رسیدگی به موضوع می شود.

  1. شهروندعادی گفت:

    دوستان عزیزبهجت نیوز! اطلاع رسانی کاری درست است، ولی این خبرارزش تیتریک سایت رانداشت.