کد خبر: 48969تاریخ انتشار : 16:22:23 - چهار شنبه 7 سپتامبر 2016

آخرین خبر از کشف جسد در روستای رودپیش؛

هويت جسد كشف شده در شهرستان فومن مشخص شد

معاون اجتماعي پليس گيلان از احراز هويت جسد كشف شده در شهرستان فومن خبر داد.

عرفان منصوریان/به گزارش بهجت نیوز، سرهنگ”محمدرضا جعفري خيرخواه”در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي در ساعت 10:35 چهاردهم شهريورماه سالجاري در پي گزارشات مردمي از كشف جسد زني مجهول الهويه دركنار جاده اي روستايي در شهرستان فومن مطلع شده و در محل حضور يافتند.
معاون اجتماعي پليس گيلان با بيان اينكه در بررسي باليني ماموران تشخيص هويت پليس آگاهي مشخص شد كه جسد با يك شئي تيز از چند ناحيه بدن مورد اصابت قرار گرفته، افزود: جسد بعد بررسي شواهد و آثار به جامانده در صحنه جرم جهت بررسي بيشتر به پزشكي قانوني منتقل شد.
اين مقام انتظامي با اشاره به اينكه پس از دو روز تحقيقات پليس هويت اين زن مشخص شد، بيان داشت: اين زن 48 ساله، اهل و ساكن رشت، سابقه دار و اعتياد به مواد مخدر داشته است.
وي با تاكيد براينكه هنوزجزئيات بيشتري از مرگ اين زن كشف نشده، تصريح كرد: تحقيقات پليس به منظور دستگيري قاتل يا قاتلان ادامه داشته و به محض كامل شدن تحقيقات اطلاع رساني رسمي از سوي پليس صورت خواهد گرفت.
معاون اجتماعي پليس گيلان با انتقاد از برخي از پايگاه هاي خبري كه عجله و شتابزدگي را چاشني كار خود قرار داده اند، گفت: عجله و شتابزدگي در انتشار خبر سبب دامن زدن به شايعات شده و موجب اختلال در كار پليس در رسيدگي به موضوع مي شود.

  1. شهروندعادی گفت:

    دوستان عزیزبهجت نیوز! اطلاع رسانی کاری درست است، ولی این خبرارزش تیتریک سایت رانداشت.