کد خبر: 48743تاریخ انتشار : 21:28:11 - دوشنبه 5 سپتامبر 2016

در هفته دوم لیگ دسته دوم ؛

فومن پیروز جدال شهرداری ها

تیم فوتبال شهرداری فومن با ۲ گل مهمان ارومیه ای خود را بدرقه کرد.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز، این بازی با حضور هواداران فومنی و در زیر باران آغاز شد، شهرداری فومن مالک حداکثری توپ و میدان بود. دقایق ابتدایی با شروع حملات تیم فومنی اغاز شد و با تک موقعیتهای شهرداری ارومیه در نیمه اول به پایان رسید.

شهرداری ارومیه که چشم به ضد حملات و تک امتیاز این مسابقه بسته بود، بازیکنانش بارها با اتلاف وقت از داور تذکر و کارت زرد دریافت کردند.
سرانجام در دقیقه ۶۰ بازی با هجوم تیم فومن، مدافع تیم ارومیه مرتکب خطای هند پنالتی شد. ضربه پنالتی با شوت ناامیدکننده محمد طالبی به بیرون رفت تا آه از نهاد هوادادان فومنی بلند شود اما این پنالتی فومنی ها را ناامید نکرد و برای دفعات پیاپی حملات را از جناحین روی دروازه تیم ارومیه انجام دادند.
در ادامه بازی با مالکیت تیم شهرداری فومن پیگیری می شد، سید علی یحیی زاده با یک پاس گل میلاد مرادی را در دقیقه ۷۵ در موقعیت گل زنی قرار داد و این بازیکن با یک ضربه دقیق دروازه شهرداری ارومیه را فرو ریخت.
تیم شهرداری ارومیه که با دریافت این گل سراسیمه به سوی دروازه شهراری فومن هجوم می آورد اسیر ضد حملات شهرداری فومن شد تا در دقیقه ۹۰ با انجام یک پنالتی مجدد از سوی مدافع تیم ارومیه، شهرداری فومن صاحب موقعیت گل شود.
این بار میلاد مرادی پشت توپ ایستاد و دومین گل خودش و تیمش را به ثمر رساند تا شهرداری فومن این بازی را با پیروزی 2 بر صفر پشت سر بگذراند.

شهراری فومن با این پیروزی به رده دوم جدول لیگ دوم جای گرفت اما شهردداری ارومیه بدون امتیاز قعرنشین گروه دوم مسابقات می باشد.