کد خبر: 48407تاریخ انتشار : 11:30:12 - سه شنبه 30 آگوست 2016

کوچکی نژاد در تذکر شفاهی:

مدیران دریافت‌کننده حقوق‌های نامتعارف خائن هستند، نه ذخیره انقلاب

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر عدم دفاع مسئولان دولتی از مدیران دریافت کننده حقوق های نامتعارف گفت: این افراد ذخیره انقلاب نیستند بلکه خائن به مملکت هستند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خانه ملت، جبار کوچکی نژاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 7 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به مسئولان گفت: مدیرانی که دریافت‌کننده حقوق های نامتعارف بودند نباید از سوی دولت دفاع شده و ذخیره انقلاب دانسته شوند چرا که آنها خائن بوده و لازم است کمیسیون های اصل نود وشوراها گزارشی در این خصوص به مجلس ارائه کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: انصاف نیست در سالروز شهادت شهید رجایی و شهید باهنر به وزیر دادگستری نامه نوشته شود و طلب عذرخواهی از خانواده اعدامیان سال 67 شود زیرا این خیانت به امام(ره) و شهدا است و نشان از نفوذ منافقین در برخی افراد دارد.

وی افزود: مقام معظم رهبری اخیراً تذکر داده اند برای منافقینی که هزار تن از مردم عادی تا مسئولان برجسته نظام را به شهادت رسانده اند فضای مظلومیت ایجاد نکنید که این دست های خبیث به نتیجه نخواهد رسید.

کوچکی نژاد در ادامه به مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و یادآور شد: حدود 10هزار واحد مسکونی در حاشیه شهر رشت فاقد آب، برق و گاز هستند که وزیر کشور باید فکری کند .

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: سال تحصیلی جدید نزدیک است اما بودجه عمرانی و سرانه واحدهای آموزشی داده نشده است.

  1. فرهنگی گیلانی گفت:

    مرحبا به جسارت با ادبانه جناب مهندس کوچکی نژآد نماینده فهیم با شعور مردمان نجیب شهرستان رشت و حومه . حق هم همین است دولتمردان حق ندارد در نظام مقدس جمهوری اسلامی که شکوفایی اش با خون پاک شهدای عزیز می باشد از حقوق بگیران نامتعارف منافق صفت حمایت کنند پس هر کسی از تریبون های عمومی و دولتی و بیت المال از افراد خائن و منافق و دزدان بیت المال حمایت کند خودش هم بین اون ها جا داشته و دارد . در مورد منافقین هم گویا این افراد از تبار و دیار منافقین کور دل اند که حرفی از آنها می زنند وگر نه منافقین از نظر مردم ما ایران اسلامی به زباله دان تاریخ سیاه رفته اند . جناب مهندس کوچکی نژآد لطفا در خصوص بکار گیری بازنشسته گان گوشته و فعلی در اداره کل آموزش و پرورش استان هم اقدام عاجل فرمایید. چ.ن این هم حق الناس و برابر است با دریافت های نجومی غیر متعارف.