کد خبر: 48239تاریخ انتشار : 15:25:59 - شنبه 27 آگوست 2016

رئیس هیات کشتی شهرستان فومن؛

مسئولین دست تمنای ما را رد نکنند/هفته آینده فومن میزبان کشتی کرمانشاه است

مااخیرا سعی کردیم برای رشد بیشتر جوانان خودمان از استان های دیگر دعوت کنیم، در هفته های اخیر از استان های اردبیل و البرز را دعوت کردیم، از مازندران دعوت کردیم، هفته آینده هم از استان کرمانشاه دعوت خواهیم کرد.

به گزارش بهجت نیوز؛ به بهانه برگزاری مسابقات کشتی جوانان استان گیلان در خانه کشتی حاج احمد خدابنده لو به سراغ هیات کشتی فومن رفتیم تا از برنامه ها و فعالیت های این رشته ورزشی در شهر فومن مطلع شویم؛رئیس هیات کشتی فومن در این گفتگوی کوتاه گفت: کشتی فومن دارای سوابق قهرمانی بسیاری بوده است. منتها در چند سال اخیر در حال رکود بود و تمرین ها کم شده بود که ما با کمک چند تن از دوستان کم کم مشکلات را تا حدی برطرف کردیم.

IMG_3533
پریدست در رابطه با احداث خانه کشتی فومن اظهار کرد: بعد از مدتی جستجو فردی را پیدا کردیم به اسم آقای حاج احمد خدابنده لو که قلبش برای کشتی می تپید،  او قول های خوبی به ما دادند، پیشنهاد ساختن خانه کشتی فومن را ایشان دادند.

IMG_3507
رئیس هیات کشتی فومن افزود: با تمام مشکلات    شهرستان فومن میزبان مسابقات جوانان و نوجوانان بود. ما اخیرا سعی کردیم برای رشد بیشتر جوانان خودمان از استان های دیگر دعوت کنیم، در هفته های اخیر از  استان های  اردبیل و البرز را دعوت کردیم، از مازندران دعوت کردیم، هفته آینده هم از استان کرمانشاه دعوت خواهیم کرد ، با این روند بچه های ما بیشتر آماده می شوند تا فقط در حد استان خودمان فعالیت نکنند.

IMG_3505
پریدست تاکید کرد: امکانات موجود برای بچه های کشتی گیر ما بسیار ناچیز است، مسئولین اگر می خواهند جامعه و جوانان سالم داشته باشند باید به ورزش اهمیت قابل توجهی بدهند، متاسفانه مسئولین شهرستان فقط وعده  می دهند و خیلی کم به وعده های خود عمل می کنند. ما کشتی گیران بسیاری در این شهرستان داشتیم امثال آقای صفری،زادزارع و…که در سطح کشوری در حد تیم ملی مطرح بودند لذا ما  بر آن شدیم تا دوباره به آن جایگاه برگردیم.

IMG_3483
وی در پایان گفت: از مردم شهرستان و همه مسئولین خواستاریم اگر خواهان این هستند که شهرستان فومن در اوج باشد و جوانان سالم تربیت کند دست تمنای ما را رد نکنند.