کد خبر: 48095تاریخ انتشار : 2:08:54 - شنبه 27 آگوست 2016

فرماندار فومن؛

در هفته دولت 91 پروژه در فومن افتتاح می شود/جز خدمت به مردم به هیچ حاشیه ای نپردازیم

هفته دولت فرصت مغتنمی است که به خدمات و سیاست های دولت پرداخته شود.

به گزارش بهجت نیوز؛‌مهندس میر شمس مومنی زاده فرماندار فومن به مناسبت فرارسیدن هفته دولت گفت:آرزوی سلامتی و طول عمر برای همه خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی دارم و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می داریم. هفته دولت فرصت مغتنمی است که به خدمات و سیاست های دولت پرداخته شود.
فرماندار فومن در ارتباط با عملکرد دولت تاکید کرد: اگر بخواهیم از عملکرد دولت یک ارزیابی و قضاوتی داشته باشیم و این ارزیابی واقع بینانه و منصفانه باشد باید حتما به این نکته توجه داشته باشیم که ما در چه شرایطی بودیم و در چه شرایطی هستیم و هدفگذاری هایی که کردیم چه بوده است و به کدام نقطه باید برسیم تا همه با عزم ملی به آن اهداف برسیم.
مومنی زاده گفت: از آنجا که ما تک محصولی هستیم اقتصاد ما وابسته به منابع نفتی هست و دولت در شرایطی شروع به کار کرد که حقوق و مزایای کارکنان، خدمات به مردم و پروژه های بزرگ ما همه وابسته به همین درآمدهای نفتی هستند و دشمن نیز شاهرگ اصلی ما را تحت هدف قرار داد برای اینکه مردم ما را تحت فشار قرار دهد لذا کاری کردند که ما نتوانیم  نفت را بفروشیم و صادرات نفت ما را به کمتر از یک میلیون بشکه کاهش داده بودند که الحمدالله با تدبیر و پشتیبانی مقام معظم رهبری و تلاش مجموعه دولت از این تنگنا عبور کردیم.
وی اظهار کرد: نگاه دولت این است که دشمن ما اشخاص نیستند، دشمن ما جناحهای سیاسی نیستند، دشمن ما اصولگرا، اصلاح طلب و اعتدال گرا نیست، دشمن ما فقر و نداری بخشی از مردم ماست، مشکلات اقتصادی ماست، دولت تمام تلاش خود را به کار گرفته است که معیشت مردم را سامان دهد و اقتصاد مقاومتی که مورد تایید مقام معظم رهبری است را اجرا کند.
فرماندار فومن با ذکر پروژه هائی که در هفته دولت به افتتاح رسید افزود: همه ما باید با هم تلاش کنیم در همین راستا در شهرستان خودمان شاهد گام های بلندی نسبت به سال های قبل بودیم. ما در هفته دولت سال قبل ۶۹ پروژه افتتاح کردیم با ۳۷ میلیارد تومان اعتبار که دو برابر هفته دولت سال قبل از خود بود. در دهه فجر سال گذشته ما ۱۶۹ پروژه که با  اعتباری بالغ بر۷۰ میلیارد تومان افتتاح کردیم که دو برابر سال قبل از خود بود.  از جمله پروژه های مهم شهرستان می توان به گاز رسانی ۱۶۳ روستا با ۵۰ میلیارد تومان اعتبار اشاره کرد و همچنین ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای خدمات شهری و روستایی و آب رسانی و… به مصرف رسید.
وی با اشاره به پروژه های هفته دولت امسال گفت:امسال در هفته دولت ۹۱ پروژه خواهیم داشت که ۹۶ میلیارد تومان اعتبار دارد. انشاءالله خداوند توفیق بدهد همه در هر جایی که هستیم نقش خود را درست ایفا کنیم و جز خدمت به مردم به هیچ حاشیه ای نپردازیم.