کد خبر: 47914تاریخ انتشار : 2:28:53 - جمعه 26 آگوست 2016

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن؛

اولین نگارخانه فومن با عنوان کیومرث صابری فومنی افتتاح شد

ضمن تبریک ایام هفته دولت و گرامیداشت شهدای شاخص هفته دولت از جمله شهیدان باهنر و رجایی انشاءالله ما بتوانیم ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم و در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی بیش از پیش در خدمت مردم که ولی نعمتان ما هستند کوشا باشیم.

به گزارش بهجت نیوز؛ یوسف نیک انجام رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: ضمن تبریک ایام هفته دولت و گرامیداشت شهدای شاخص هفته دولت از جمله شهیدان باهنر و رجایی انشاءالله ما بتوانیم ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم و در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی بیش از پیش در خدمت مردم که ولی نعمتان ما هستند کوشا باشیم.
نیک انجام اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن بنا بر رسالتی که دارد سعی کرده است در ایام هفته دولت خدمت همشهریان عزیز افتتاحیه هایی داشته باشد که از جمله اولین نگارخانه با عنوان کیومرث صابری فومنی در این راستا افتتاح شد که یکی از خواسته های مردم این شهرستان بوده است تا بتوانند نگارخانه ای برای معرفی آثار خود داشته باشند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جشنی به مناسبت هفته دولت با حضور هنرمندان صداوسیما روز گذشته برگزار شد و  همچنین دو  برنامه برای افتتاح داشتیم که در این زمینه اولین آموزشگاه خوشنویسی شهرستان  و اولین آموزشگاه موسیقی سنتی نیز افتتاح شد.
یوسف نیک انجام خاطر نشان کرد: در زمینه تعالی فرهنگ غنی مردم شریف شهرستان فومن اولین موسسه قرآنی با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شده  بود و همچنین ما موفق شدیم در ماه گذشته کانون خبرنگاران در این شهرستان را تشکیل دهیم.

امیرمحمد مهرورز/ خبرنگار بهجت نیوز