کد خبر: 47758تاریخ انتشار : 20:45:57 - سه شنبه 23 آگوست 2016

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر گیلان؛

کشف 24 كيلوگرم مواد مخدر در گيلان

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر گیلان از کشف 42 كيلوگرم مواد مخدر در 2 عمليات جداگانه در اين استان خبر داد.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز؛ احداله احدي در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر گفت: در پی بررسی اخبار مکتسبه مبنی بر فعالیت يك قاچاقچي گيلاني تهيه و توزيع مواد مخدر در استان مراتب در دستور كار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت .
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر گیلان افزود : ماموران عملیات ویژه پليس مبارزه با مواد مخدر استان گيلان، پس از تعقيب و مراقبت و اقدامات اطلاعاتی از تهيه و توزيع مواد مخدر در استان گيلان توسط اين قاچاقچي 40 ساله گيلاني مطلع شدند كه پس از يك مرحله عمليات،وي را دستگير كردند.
وي ادامه داد: توزيع كننده مذكور، مواد مخدر را از استان تهران خريداري و با يك دستگاه خودرو سواري پژو از محور چالوس وارد استان مي كرد كه طي يك عمليات منسجم در ميدان ابريشم شهرستان لاهيجان دستگير و در بررسي از خودرو وي، 2 كيلوگرم هرويين كشف شد.
احداله احدي در ادامه از كشف 22 كيلوگرم ترياك خبرداد و متذكرشد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي به هويت مردي 36 ساله در رابطه با اين پرونده پي بردند.

احدي با تاكيد براينكه اين قاچاقچي با رعايت ضوابط قانوني توسط پليس مبارزه با مواد مخدر استان گيلان دستگير شد، خاطرنشان كرد: اين قاچاقچي نيز با خريد مواد مخدر از مركز كشور ،اين مواد را به استان گيلان انتقال كه با هوشياري ماموران در ورودي شهر رشت غافلگير و دستگير شد.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان گيلان اضافه كرد: در بازرسي از خودرو پرايد اين قاچاقچي 36 ساله 22 كيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياك كشف شد.

وي در پايان از تشكيل پرونده براي متهمان و ارسال به مقامات قضايي خبر داد و گفت : شماره تلفن 128 پليس مبارزه با مواد مخدر بطور شبانه روزي آماده دريافت اخبار و گزارشات مردم شريف گيلان درحوزه مواد مخدر مي باشد .