کد خبر: 47642تاریخ انتشار : 14:48:01 - دوشنبه 22 آگوست 2016

همزمان با هفته دولت ؛

۹۱ پروژه عام‌المنفعه در فومن بهره‌برداری می‌شود

فرماندار فومن با بیان اینکه همزمان با هفته دولت ۹۱ پروژه عام‌المنفعه در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: برای اتمام این پروژه‌ها ۹۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم؛ میرشمس‌ مومنی‌زاده گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر اظهار داشت: رمز ماندگاری یاد و خاطره شهدای دولت، شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر خستگی‌ناپذیری، مردمی بودن، عشق خدمت به مردم و توجه به رضای خداست.

وی با بیان اینکه همزمان با هفته دولت 91 پروژه عام‌المنفعه با اعتبار هزینه شده 96 میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح می‌شود، اعلام کرد: این پروژه‌ها شامل فضای آموزشی، مسکن مددجویان، راه و شهرسازی، آب، برق و کشاورزی است.

فرماندار فومن گفت: افتتاح پارک علم و فناوری، افتتاح مجتمع آب شرب شولم، افتتاح فاز جدید نئوپان و کلنگ‌زنی فاز دوم کارخانه تبدیل کاه و کلش به خمیر کاغذ از مهمترین پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت است.

مومنی‌زاده با بیان اینکه هفته دولت فرصتی مناسب برای ارائه فعالیت‌های نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: در هفته مذکور مسئولان اجرایی با حضور در مساجد، مناطق جمعیتی و روستاها به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: غبارروبی و گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، تجلیل از کارمندان نمونه،  شب شعر و برنامه‌های فرهنگی و ورزشی از دیگر برنامه‌های جانبی این شهرستان در هفته دولت است.