کد خبر: 47611تاریخ انتشار : 3:18:52 - یکشنبه 21 آگوست 2016

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان فومن؛

هدف از تاسیس هیات تشویق و ترغیب به ورزش است/اولین گردهمائی هیات موتورسواری و اتومبیل رانی برگزار می شود

شناسایی استعداد جوانان در این رشته و ساماندهی و آموزش زیر نظر مربیان و نهایتا شرکت در مسابقات و رقابت های ورزشی مد نظر ما می باشد چرا که تخلیه هیجانات و انرژی جوانان در محیط های ورزشی عاری از خطر برای خود و سایر شهروندان است.

هانیه نجومی/ به گزارش بهجت نیوز، احمد قدیمی رئیس هیات اتومبیل رانی و موتور سواری شهرستان فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت:هدف از تاسیس هیات تشویق و ترغیب به ورزش است، در واقع شناسایی استعداد جوانان در این رشته و ساماندهی و آموزش زیر نظر مربیان و نهایتا شرکت در مسابقات و رقابت های ورزشی مد نظر ما می باشد چرا که تخلیه هیجانات و انرژی جوانان در محیط های ورزشی عاری از خطر برای خود و سایر شهروندان است.
احمد قدیمی در ارتباط با اهداف مختلف هیات اتومبیل رانی فومن بیان کرد: آموزش و ارتقاء فرهنگ رانندگی و ترافیک و رعایت ایمنی رانندگی، سوق دادن رفتارهای ناهنجار جوانان به هنجار و الگوسازی برای سایر همسالان ، فراهم نمودن بستر مناسب و تعریف شده برای عده ای که بر حسب سلیقه و علاقه به این ورزش مهیج گرایش دارند و راهنمایی هدایت درست آنها، چرا که بودند جوانانی که به دلیل فراهم نبودن همین امکانات، صرفا بخاطر علاقه در سنین پایین متاسفانه والدین خودشان را داغدار کردند، هدف ما کاهش این اتفاقات تلخ یعنی کاهش هزینه های سنگین مادی و البته عاطفی  است.

شهردار اسبق فومن اظهار کرد: از برنامه های پیش روی هیات می توان به شناسایی و ساماندهی افراد مستعد منطقه در رده های سنی مختلف در بین مردان و زنان،  آموزش بر حسب علاقه برای بالابردن مهارت های علمی و عملی و در نهایت برگزاری مسابقات برای ایجاد نشاط و رقابت و انگیزه در بین آنها اشاره کرد.
رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان فومن اظهار کرد: از برنامه های دیگر می توان به بر گزاری همایش های چون رالى خانوادگی نام برد که تمام خانواده ها می توانند در این رالى شرکت نمایند. البته هدف سرعت نیست بلکه رعایت کلیه مقرارت و فنون حین رانندگی است که می تواند به تشویق و ترغیب فرهنگ رانندگی بین خانواده ها کمک کند.
وی در پایان با اظهار امیدواری نسبت به آینده این رشته های ورزشی گفت: امیدواریم که حداقل در یک رشته از ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی حرف اول استان را بزنیم البته این از برنامه های میان مدت ماست.
قدیمی در پایان از برگزاری اولین گردهمائی هیات موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان فومن در سطوح خودرو های کلاسیک،آفرود و موتورسنگین در پنجم شهریور در دژ تاریخی قلعه رودخان خبر داد.

photo_2016-08-21_01-40-50

 1. آشنا گفت:

  ………… شهرداری را به گند کشید . حالا در پی خود نمایی و جبران مافات است >؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. شهروند40ساله فومنی گفت:

  برادر ارجمند ما مگر افغانی هستیم ببخشید ها ما هم در همین شهر زندگی می کنیم بهترین دوران از چی نظر حیف و میل کردن یانه ؟

 3. غریبه گفت:

  سلام
  واقعا به جوانان فومن افتخار می کنم که باعث بالا بردن پرچم این شهر می شوند. البته مخالفت و چوب لای چرخ گذاشتن همیشه بوده و هست و از جوانان متعصب فومن می خواهم که گوش به حرف کسانی که از دستشان چیزی جزء کینه توزی ندارند، ندهند. منتظر حرکت های این گونه از دوستان منتقد هستم نه حرف خالی! به دوستان فومنی افتخار می کنم حرکت خوبی کردند. مرسی