کد خبر: 47045تاریخ انتشار : 11:43:26 - سه شنبه 9 آگوست 2016

کارمندان نمونه فومن در هفته دولت تجلیل می‌شوند

معاون فرماندار فومن گفت: همزمان با هفته دولت کارمندان نمونه این شهرستان در همایش روز کارمند تجلیل می‌شوند.

محمد جواد عامر، معاون فرماندار فومن صبح امروز(18مرداد) در جلسه برنامه‌ریزی هفته دولت در دفتر فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: مسئولان باید به عنوان نهاد اجرایی در خدمتگزاری صادقانه در همه عرصه‌ها شهدا به ویژه شهید رجایی و باهنر را الگوی کاری خود قرار دهد.

وی افزود: رمز ماندگاری یاد و خاطره شهدای دولت، شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر خستگی‌ناپذیری، مردمی بودن، عشق خدمت به مردم و توجه به رضای خدا است.

معاون فرماندار فومن در این جلسه بر هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن هفته گرامیداشت دولت با یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی و اطلاع‌رسانی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم تأکید کرد.

عامر با بیان اینکه ادارت و دستگاه‌های دولتی این شهرستان برنامه‌ها و پروژه‌های خود را تحویل فرمانداری دهند، گفت: تلاش داریم برنامه‌های هفته دولت در سال جاری به‌صورت منسجم و هماهنگ و اثرگذار در سطح شهرستان برگزار شود.

وی با اشاره به دستاوردها و خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه‌های مختلف، تصریح کرد: هفته گرامیداشت دولت فرصت مناسبی برای ارائه عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهرستان در قالب کارنامه‌ای درخشان در خدمات دولت یازدهم به‌منظور اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی مردم است.

معاون فرماندار فومن خاطرنشان کرد:  مسئولان پروژه‌هایی که صددرصد تکمیلی است را به فرمانداری معرفی کنند تا در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گیرد.

عامر با بیان اینکه در هفته دولت همایش تجلیل از کارمندان نمونه فومن برگزار می‌شود، اظهار کرد: مسئولان ادارت یک تا دو نفر از کامندان نمونه خود را به فرمانداری فومن معرفی کنند.

وی افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان، شرکت در مراسمات هفته دولت، نصب پرده نوشته در سردرب ادارات و سطح شهرستان از دیگر برنامه‌های جانبی هفته دولت است.

/ شبستان