کد خبر: 47039تاریخ انتشار : ۱۱:۲۸:۵۰ - سه شنبه ۱۹ مرد ۱۳۹۵

بیانیه روابط عمومی آستان مقدس امام زاده میرزا و گلزار شهدای فومن

باحفظ احترام و تبریک به هیئت امنای محترم سه پیران ، به جهت دریافت لوح تقدیر بعنوان هیئت امنای نمونه در بقاع متبرکه فومن سوالات زیادی برایم مطرح شد .که هم پاسخ می خواهد ،هم نمی خواهد ،دوست دارم مسئولین محترم باشند ودلایل انتخاب شان را بگویند و ما بشنویم که ملاک کار فرهنگی چیست؟

به گزارش بهجت نیوز، بیانیه روابط عمومی آستان مقدس امام زاده میرزا و گلزار شهدای فومن در ارتباط با انتخاب هیات امنای نمونه بقاع متبرکه به شرح زیر است؛
ما کجای کاریم ؟
امروز در یکی از کانا ل های تلگرام فومن چیزی را دیدم که خیلی برایم جالب بود !!
با حفظ احترام و تبریک به هیئت امنای محترم سه پیران ، به جهت دریافت لوح تقدیر بعنوان هیئت امنای نمونه در بقاع متبرکه فومن
سوالات زیادی برایم مطرح شد .که هم پاسخ می خواهد ،هم نمی خواهد ،دوست دارم مسئولین محترم باشند ودلایل انتخاب شان را بگویند و ما بشنویم که ملاک کار فرهنگی چیست؟
خدا کند که ،خصومتی در کار نباشد ، از انچه بنده میدانم ، و در جریانم می گویم وملاک امتخاب باشما ، امیدواریم که گوش شنوایی باشد .بر هیچ کسی از مردم شریف فومن در طول این یک سال اخیر ،زحمات بی وقفه وتلاش های شبانه روزی دوستان ما در آستان مقدس امامزاده میرزا وگلزار شهدای فومن پوشیده نیست ، دوستانی که ،یک قبرستان متروکه را با وجود امامزاده عظیم الشأن و شهدای گرانقدر ،پس از سالیانی در کوتاه ترین زمان به شکلی بسیار زیبا و ارام بخش در اورده اند که حتی بعضی از مسافران این مکان را برای استراحت شبانه انتخاب می کنند ، بگذریم از اینکه هنوز تقدیر نامه سال گذشته این دوستان را به دلایل شخصی تحویل ایشان نداده اند!
راستی ملاک انتخاب چیست؟
-برگزاری نماز جماعت بعد از گذشت بیش از سی سال در این مکان
_برگزاری مراسمات اعیاد و شهادت و مراسمات ملی و مذهبی
-برگزاری طرح تابستانی نشاط و تعالی (در حال اجرا)
-جلسات قرائت قران شبانه
-برگزاری سی شب بندگی در طول ماه مبارک رمضان
-پذیرایی سه هزار وعده افطاری بین راهی
-پذیرایی شش هزار وعده افطاری
در جوار بقه متبرکه
-برگزاری شکوهمند لیالی قدر در جوار گلزار شهدای فومن با بیش از دوهزار نفر مخاطب
-بر گزاری سی شب مناجات در جوار آستان مقدس
-برگزار ی جلسات وعظ و خطابه
در طول ماه مبار ک
-برگزاری نماز شکوهمند عید سعید فطر
-برگزاری مراسمات با شکوه ولادت حضرت زهرا (س)، ولادت امیر المومنین (ع)، شهادت امام صادق(ع)، ولادت حضرت معصومه(س)، لیله الرغایب، مراسم ویژه تحویل سال نو ، مراسمات بی نظیر ماه های محرم الحرام و صفر در جوار آستان و …ملاک نیست ؟
هرچند اینها امور فرهنگی بود وتا جایی که بنده میدانم ،هنوز چیزی نگفته ام و ننوشته ام ، از مسئله عمرانی بهتر است مردم سیاهه کنند ،چون قضاوت وملاک عمل مردمند، هرچند میدانم ، که هیچ یک از اقایان هیئت امنای محترم این تشریفات را ملاک و مبنا نمی دانند .
من حرفم با اقایان مسئولین محترم هست که بهتر است عینک بد بینی را بردارید و با حفظ احترام به منتخبین ، این را می دانم این راه ادامه خواهد داشت ، چون این دوستان خود رابه شهدا و امامزاده عظیم الشأن مدیون می دانند .
امید به روزی بسته ایم که در احیا و باز سازی آستان مقدس یک صدا شویم؛
و در  این مسیر منتظر کسی نمی مانیم
یا علی

روابط عمومی آستان مقدس امام زاده میرزا و گلزار شهدای فومن

 1. عبداله مقصر گفت:

  برادر کار برای رضای خداوند نیاز به تقدیر نامه ندارد ، به شهید رجایی گفتند خسته نباشید ، گفت خسته کسی است که به دنبال اجر و مزدی است ، نه مثل ما که قبلا مزد خود را گرفته ایم ، سوال کردند کدام مزد فرمودند ، (انقلاب ) ،اگر چه باید قبول و سوال کرد که ملاک انتخاب چه بوده ، اما از ناحیه مردم نه هیئت امنا امام زاده ، به هر حال دوستان هیئت امنا یک سری به خودشان بزنند تا به قول حضرت امام (ره ) به جای صواب در طول یک سال گذشته خدای ناکرده جهنم جمع نکرده باشند؟؟!!! .

 2. فومن گفت:

  با این بیانیه کارهای خیرتان را زیر سوال نمی برید؟؟؟؟
  فاین تذهبون؟؟!!!!!

 3. ناشناس گفت:

  سلام
  مگر این بندگان خدا از کسی مزد خواستن که اجرشان از بین برود ایشون سوال میپرسن این لوح بر چه اساسی داده شده ؟ اگر تغییر و ااصلاحات مثبت باشه هیج جا مانند امامزاده در این یکسال رشد وترقی نکرده به فرموده امام علی ع حق گرفتنی است نه دا دنی بهتر است مسولین محترم شهر به این امامزا ده گرانقدر که واقعا در این چند سال درغربت بودن نظری بیندازن

 4. بي سواد گفت:

  حضرات اقایانی که الان متولی امور این بقعه متبرکه هستند سابقه انجام اموراتی اینچنینی را در چندنهاد وهیات مذهبی داشته اند.وهمان سابقه نشان میدهد هرجاکه حضور داشته اند دغدغه شان بیشتر از رضای خدا دیده شدن و در راس امور قرار گرفتن بوده و همین بیانیه که بیشتر بر اشفتگی و اعتراضیه بود تا بیانیه خود دلیلی بر این مدعاست…براداران عزیز تقدیر واقعی را خدا در دل مردم جاری میکند اگر نیات فقط خدایی باشد… کار خیر را که نمیشمارند و امار نمیدهند. عزیزان.مگر شما سازمان و نهادی سازمان یافته اید که کسی از شما انتظار امار ارقام داشته باشد؟دنبال رضای خدا باشید نه لوح تقدیر خود نمایی