کد خبر: 47026تاریخ انتشار : ۱۴:۳۰:۵۲ - دوشنبه ۱۸ مرد ۱۳۹۵

استحاله فرهنگی و برهم زدن شرم و حیا انسانی هدف دشمنان

تهاجمات فرهنگی از اوایل دهه ۷۰ در ایران به طور رسمی از سوی سازمان های امنیتی بیگانه ضد اسلامی و ضد آزادی ملت ها کلید خورده است که ایجاد برهنگی، استحاله فرهنگی و برهم زدن شرم و حیا انسانی را مهمترین هدف اش قرار داده است.

عرفان منصوریان/ به گزارش بهجت نیوز، انسان از ازل تا به حال، به دنبال برقراری و داشتن حس امنیت بوده و یقینا تا ابد به جستو جوی این نیاز ذاتی اش می پردازد.در قرن های گذشته شاید نیاز انسان به امنیت به دلیل نبود زندگی اجتماعی به گستردگی امروز، به خوبی لمس نمی شد، ولی با ظهور شهر نشینی در کلانشهر ها و علوم و فنون بروز که همانندی تیغ دو لبه در دستان بشر قرار گرفته است، نیاز به امنیت بیش از هر زمان دیگری ملموس است.
جامعه بشری به دلیل دارا بودن روح لطیف در ضمیرش، همواره داشتن آرامش و آسایش و تلاش برای داشتن این مهم را حق سلب نشدنی خود می داند.

درگذشته های نه چندان دور، به علت نبود زندگی مکانیکی و آغاز نشدن تجمل گرایی و وجود تعداد کم جمعیت، داشتن امنیت نسبت به عصر حاضر از اهمیت کمتری برخوردار بود که امروزه با نزدیک تر شدن مرز های خاکی و منافع کشور ها و ملت ها به یکدیگر،حصول امنیت درهمه زمینه ها به یک عضو جدایی ناپذیر برای ملل مختلف مبدل شده است.

درهمه ممالک، سازمان های امنیتی و انتظامی وابسته به حکومت ها وظیفه برقراری امنیت داخلی وخارجی کشور را برعهده دارند.
با وجود سپاه پاسداران قهرمان و ارتش مقتدر که نقش بسزایی را در اقتدار ایران اسلامی ایفا می کنند، قسمت عظیمی از وظیفه حفظ نظم و امنیت درکشور ایران بر عهده نیروی انتظامی قرار داده شده است که این سازمان نوپا با کمتر از گذشت ۲۴ سال از زمان شکل گیری ، حوزه استحفاظی اش را به یکی از امن ترین نقاط موجود در خاور میانه و جهان تبدیل کرده است.

در روزگاری که در هر دقیقه و ساعت در یکی از نقاط جهان، ذرات باروت و سرب های داغ با انفجارشان جان و حیات صدها غیرنظامی و شهروند بی گناه را به دلیل مقاصد سیاسی مستکبران می گیرند، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با کمک دستگاه های اطلاعاتی ایران اسلامی، بزرگترین نقشه های تروریستی و ایجاد ناامنی و شرارت بیگانگان در درون خاک پاک میهن را خنثی کرده و امنیت را با تمام وجود تقدیم هموطنان کرده است.
پس از دوران دفاع مقدس و پر کشیدن آلاله های آسمانی، باب شهادت در نیروی انتظامی که با گام های استوار ازنقطه صفرمرزی تا قلب ایران اسلامی ایستاده است باز است تا امنیت را برای مردمی که با بصیرت، بیداری را به رخ تزویر کشیده اند به ارمغان آورد.
استکبار جهانی پس از شکوفایی انقلاب اسلامی و لبیک به ندای الله اکبر و آزادی خواهی مردم سرزمین اندیشمندان و دانشمندان پارسی زبان که هزاران سال در زیر یوغ شاهنشاهان بوده اند، همواره به دنبال ایجاد نا امنی و تحمیل جنگ های سخت و نظامی علیه ایران اسلامی و براندازی استقلال آنها است.
اما ملت بصیر ایران با عزمی راسخ و حضوری حاذق برهمه ثابت کرده اند که جنگ های سخت بر روح و اراده های سست اثر گذار نیست و سخت ترین موشک ها، یارای مقابله با اراده پولادین این مرز نشینان صلح طلب و دلیر را ندارند.
با وجود مقاومت عظیم ملت ایران در جنگ های سخت، استکبار جهانی، برقراری جنگ های نرم و هدف گیری عقاید ملت های اسلامی، خصوصا مردم ایران اسلامی به عنوان طلایه داران بیداری و استکبارستیزی جهان را روی میز خود قرار داده است تا با ایجاد سونامی های ضد فرهنگی، فشارهای اقتصادی، جنگ احزاب، ترور و ایجاد ناامنی در منطقه خاورمیانه و مظلوم نمایی و شانتاژ رسانه ای در دنیا به مقاصد شوم سیاسی اش برسد.

این تهاجمات فرهنگی از اوایل دهه ۷۰ در ایران به طور رسمی از سوی سازمان های امنیتی بیگانه ضد اسلامی و ضد آزادی ملت ها کلید خورده است که ایجاد برهنگی، استحاله فرهنگی و برهم زدن شرم و حیا انسانی را مهمترین هدف اش قرار داده است.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که حراست از دین مبین اسلام و امنیت و شرافت شهروندان را از وظایف اصلی خود می داند، با آگاهی و تخصص کامل وارد این صحنه شده است که ماحصل آن امنیت مرزها و شهرهای کشور است.

بی شک وفاق ملت غیور ایران اسلامی و دستگاه های نظامی و انتظامی میهن، کشور را بیمه خواهد کرد.

فعالیت فرهنگی گسترده در همه کشورها، بر عهده سازمان های مرتبط با فرهنگ است که بودجه های فرهنگی کشور را در اختیار دارند. در ایران اسلامی سازمان های دولتی و مردم نهاد فرهنگی وجود دارند که باید در این عرصه خاموش جنگ نرم، با ایجاد وحدت عملی وارد خط مقدم مقابله با هجمه های خصمانه دشمنان شوند و در این عرصه هیچ سازمان و احدی به تنهایی کاری از پیش نخواهد برد.

هدف دشمنان از سیبل قرار دادن شرم انسانی در بین ایرانیان، رخنه بدون خون ریزی در بین مردم این سرزمین است تا با ایجاد فاصله نزدیک بین حق و باطل و ایجاد فتنه ها به مقاصد سیاسی نزدیک شوند که این عرصه مطمئنا نیاز به بیداری، بصیرت، آموزش و حضور بی وقفه ملت همیشه در صحنه دارد.
هر فردی برای شناساندن خود به دیگران، مدارک شناسایی و شناسنامه دارد، فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی ایرانیان نیز شناسنامه زرین آنها برای معرفی به جهانیان است که اگر لحظه ای غفلت را وارد دل هایمان کنیم، در صف مقلدان مطلق غرب و فرهنگ برهنگی بیگانگان قرار خواهیم گرفت.
ایرانیان همانند یک خانواده بزرگ در کنار یکدیگر زندگی می کنند و قطعا هیچکس به غیر از اعضا خانواده، غفمخوار خانواده نیست و بیگانگان اگر چهره مهربانی نشان می دهند، حتما همبستگی این خانواده بزرگ آنها را به هوس و تمطع انداخته است و که اگر به خواسته های خود برسند، ماسک های مهربانی کنار رفته و چهره های واقعی ظاهر می شوند.

همیشه یادمان می ماند که برای هر ذره خاک و فرهنگ و کیان ایران اسلامی هزاران مرد و زن و خرد و کلان خون داده اند، تا امنیت در همه ابعادش برای همیشه برقرارکه مبادا روزی ایرانیان مستعمره فرهنگی، اقتصادی و سیاسی بیگانگان باشند.