کد خبر: 46960تاریخ انتشار : 12:23:15 - یکشنبه 7 آگوست 2016

برنامه ایران در روز دوم بازی های المپیک ریو

والیبال وطنی بعد از نیم قرن وارد می‌شود/ تنها بوکسور روی رینگ

کاروان ورزشی ایران امروز در دومین روز بازی های المپیک ریو در رشته های والیبال، بوکس، تیراندازی و قایقرانی رقابت می کند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، دومین روز از بازی های المپیک ریو در حالی روز یکشنبه و بامداد دوشنبه به وقت تهران پیگیری می شود که کاروان ورزشی ایران در رشته های روئینگ، تیراندازی، والیبال و بوکس نماینده دارد.

تیراندازی:

گلنوش سبقت الهی در تپانچه 10 متر نماینده کشورمان است که ساعت 9 صبح به وقت محلی روز یکشنبه و ساعت 16 و 30 دقیقه به وقت تهران رقابت می کند.

بوکس:

احسان روزبهانی نماینده وزن 81 کیلو ساعت 18 و 45 دقیقه روز یکشنبه به وقت محلی و 3 و 15 دقیقه بامداد دوشنبه به وقت تهران مقابل پیتر مولنبرگ از هلند رقابت می کند.

والیبال:

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود روز یکشنبه ساعت 22 و 35 دقیقه یکشنبه به وقت محلی و ساعت 6 و 5 دقیقه بامداد روز دوشنبه مقابل آرژانتین قرار می گیرد.

روئینگ:

مهسا جاور در روئینگ تک نفره ساعت 9 صبح روز یکشنبه به وقت محلی و ساعت 16 و 30 دقیقه به وقت تهران در مرحله شانس مجدد به آب می زند.

جدول توزیع مدال هالی روز اول

روز اول مسابقات المپیک 2016 ریودوژانیرو برگزار شد و در همین روز نخست 12مدال طلا، 12 نقره و 13 مدال برنز به ورزشکاران کشورهای مختلف اهدا شد.

در روز نخست، کاروان مجارستان با تصاحب 2 مدال طلا و استرالیا نیز با شروع مسابقات شنا آماده درو کردن مدال ها شد و تا کنون با تصاحب 2 مدال طلا و یک برنر در صدر جدول قرار دارد و مجارستان در تعقیب این کشور است.

آمریکا با کسب یک مدال طلا و 4 مدال نقره در رتبه سوم است و بعد از این کشور نیز کره‌جنوبی و ژاپن قرار گرفته‌اند.

کشورهای ژاپن، آرژانتین، بلژیک،استرالیا، روسیه و ویتنام، تایلند نیز هر کدام با یک طلا در جدول مدال‌های روز اول جایگاه خوبی کسب کرده‌اند.

چین از جمله کشورهایی است که در روز اول 4 مدال کسب کرد، اما هیچ کدام از مدال‌ها رنگ طلایی به خود نگرفت. 3 نقره و یک برنر ماحصل دست‌رنج روز اول ورزشکاران چینی بود.

تصویر جدول مدال‌های روز اول المپیک 2016؛