کد خبر: 46960تاریخ انتشار : ۱۲:۲۳:۱۵ - یکشنبه ۱۷ مرد ۱۳۹۵

برنامه ایران در روز دوم بازی های المپیک ریو

والیبال وطنی بعد از نیم قرن وارد می‌شود/ تنها بوکسور روی رینگ

کاروان ورزشی ایران امروز در دومین روز بازی های المپیک ریو در رشته های والیبال، بوکس، تیراندازی و قایقرانی رقابت می کند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، دومین روز از بازی های المپیک ریو در حالی روز یکشنبه و بامداد دوشنبه به وقت تهران پیگیری می شود که کاروان ورزشی ایران در رشته های روئینگ، تیراندازی، والیبال و بوکس نماینده دارد.

تیراندازی:

گلنوش سبقت الهی در تپانچه ۱۰ متر نماینده کشورمان است که ساعت ۹ صبح به وقت محلی روز یکشنبه و ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران رقابت می کند.

بوکس:

احسان روزبهانی نماینده وزن ۸۱ کیلو ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه روز یکشنبه به وقت محلی و ۳ و ۱۵ دقیقه بامداد دوشنبه به وقت تهران مقابل پیتر مولنبرگ از هلند رقابت می کند.

والیبال:

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود روز یکشنبه ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه یکشنبه به وقت محلی و ساعت ۶ و ۵ دقیقه بامداد روز دوشنبه مقابل آرژانتین قرار می گیرد.

روئینگ:

مهسا جاور در روئینگ تک نفره ساعت ۹ صبح روز یکشنبه به وقت محلی و ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در مرحله شانس مجدد به آب می زند.

جدول توزیع مدال هالی روز اول

روز اول مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برگزار شد و در همین روز نخست ۱۲مدال طلا، ۱۲ نقره و ۱۳ مدال برنز به ورزشکاران کشورهای مختلف اهدا شد.

در روز نخست، کاروان مجارستان با تصاحب ۲ مدال طلا و استرالیا نیز با شروع مسابقات شنا آماده درو کردن مدال ها شد و تا کنون با تصاحب ۲ مدال طلا و یک برنر در صدر جدول قرار دارد و مجارستان در تعقیب این کشور است.

آمریکا با کسب یک مدال طلا و ۴ مدال نقره در رتبه سوم است و بعد از این کشور نیز کره‌جنوبی و ژاپن قرار گرفته‌اند.

کشورهای ژاپن، آرژانتین، بلژیک،استرالیا، روسیه و ویتنام، تایلند نیز هر کدام با یک طلا در جدول مدال‌های روز اول جایگاه خوبی کسب کرده‌اند.

چین از جمله کشورهایی است که در روز اول ۴ مدال کسب کرد، اما هیچ کدام از مدال‌ها رنگ طلایی به خود نگرفت. ۳ نقره و یک برنر ماحصل دست‌رنج روز اول ورزشکاران چینی بود.

تصویر جدول مدال‌های روز اول المپیک ۲۰۱۶؛