کد خبر: 46845تاریخ انتشار : 1:51:05 - سه شنبه 2 آگوست 2016

نماینده‌ی لاهیجان و سیاهکل :

آیا مدیرکل آموزش و پرورش گیلان استقلال ندارد؟ / چگونه لیست فوق محرمانه در فضای مجازی منتشر شد

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من امروز آمده ام تا به شیوه ی برخورد اداره کل آموزش و پرورش با نمایندگان خصوصا خودم اعتراض کنم.

به گزارش بهجت نیوز؛ ذبیح الله نیکفر در خصوص علت حضور در محل اداره‌ی کل آموزش و پرورش استان گیلان  و حواشی معارفه ی رییس جدید آموزش و پرورش سیاهل در گفتگو با خبرنگار ۸دی اظهار داشت: من امروز آمده ام تا به شیوه ی برخورد اداره‌ی کل آموزش و پرورش با نمایندگان خصوصا خودم اعتراض کنم.

نماینده ‌ی مردم لاهیجان و سیاهکل در بیان علت اعتراض خود افزود: ینده به درخواست وزارت آموزش و پرورش بر اساس رویه عقلایی مشاوره و تعامل ادوار گذشته لیستی را ( برای انتخاب ریاست اداره‌ی سیاهکل ) به آنها ارائه کردم ولی متاسفانه در فضای مجازی منتشر شد.

وی افزود: با توجه به اینکه وزارت آموزش و پرورش مدعی شده است لیست مد نظر با قید فوق محرمانه به اداره‌ی کل ارسال شده است باید توضیح بدهند چرا این لیست در فضای مجازی منتشر شده است.

نیکفر اظهار داشت: در صحبت هایی که با مدیر کل داشتم، آقایان فرمودند ما تحت فشار هستیم، اگر این گروه های فشار قانونی هستند باید توضیح داده شود چطور با آن ها باید مشاوره بشود ولی با من که نماینده‌ی شهر هستم نباید تعامل و مشاوره انجام شود.

نماینده‌ی لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان اینکه امروز رئیس اداره‌ی کل آموزش و پرورش گیلان دیدگاه های گذشته خود را تکرار کرد و تغییر رویه نداد گفت: ما پیگیری می کنیم، باید این رویه تغییر کند و در خصوص عملکردشان در برابر ملت و نمایندگان ملت پاسخگو باشند.

وی در پایان با بیان اینکه من معترض به اعمال فشار از بیرون به مسئولین هستم اظهار داشت: آقای مدیرکل می فرمایند ما تحت فشاریم، ایشان باید توضیح بدهند به چه علت تحت فشارند، آیا ایشان استقلال ندارند کار خودشان را انجام دهند؟ من که نماینده هستم دخالت نکرده ام و نظر من اعمال نشده است.

  1. فرهنگی دلسوز گفت:

    جناب دکتر نیکفر نماینده ارزشی شهرستانهای لا هیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی . آقای مدیر کل درست و راست حسینی گفته اند . متاسفانه در دوران مدیریت آقای حاجتی تصمیم گیرنده های اصلی در عزل و نصب و نشست و بر خواست فقط آقایان کشور دوست کوچصفهانی و رضایتی خشکبیجار و چند نفر از افراطی های اصلاح طلب مرکز استان که در فتنه 88 هم دست داشتند نقش اساسی داشته و دارند و متاسفانه نمایندگان شریف اصول گرا و پیرو ولایت فقیه و ارزش های دینی با بی مهری مواجه هستند لطفا فقط یک نماینده اصلاح طلب رشت مورد احترام مدیر کل و اون گروه افراطی می باشد. شما را به خدا از طریق وزارت و مجلس و کمیسیون آموزش و پرورش به داد ما فرهنگیان برسید . منتظر حرکت انقلابی شماییم یا علی مدد

  2. آشنا گفت:

    فرمایشات فرهنگی ارجمند کاملا صحیح هست آقایان افراطی کشور دوست و رضایتی مشاوران مدیر کل و از افراد شکست خورده سیاسی و اصلاح طلب افراطی می باشند و مورد حمایت ج ا نماینده اصلاح طلب رشت هستند و تمام تصمیمات عزل و نصب روسا و معاونین ادارات آموزش و پرورش مناطق و شهرستان ها و نواحی با دستور اونها انجام می گیرد .نمونه بارز انتصاب رییس جدید سنگر که در ناحیه دو بعلت تخلف و دست برد به بیت المال و اعتراض شدید فرهنگیان ابلاغ وی لغو بلافاصله بعد از چند روز بعنوان رییس بخش کوچک سنگر انتصاب گردید توسط ج و کشور دوست که همشهری اونها هست و معازه خود را در کوچصفهان در زمان انتخابات در اختیار ستاد ج قرار داده بود.این است عملکرد اداره کل و شخص مدیر کل مان وای برما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  3. ناشناس درد آشنا گفت:

    آقای مدیر کل صادقانه راست گفت گروه فشار افراطی های فتنه گر 88 در استان گیلان اند که بعد از انتخابات سال 92 ریاست جمهوری فضا برایشان باز شده از جند نفر از آنها مشاور عالی مدیرکل هستند از شکست خورده های سیاسی اصلاح طلب که مورد حمایت جبهه منحل شده مشارکت می باشند . وحتی مورد حمایت صددر صدی یکی از نمایندگان اصلاح طلب رشت ج اند. شما از این مجمل حدیث فراوان خوان . ولی متاسفانه نیرو های ارزشی و انقلابی بی خیالند. و بی تقاوت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟