کد خبر: 46262تاریخ انتشار : 17:48:28 - جمعه 22 جولای 2016

به همت هیئت رایت العباس ؛

هشتاد و هفتمین شماره در انتظار یار منتشر شد

هشتاد و هتمین شماره ماهنامه داخلی در انتظار یار هیات رایت العباس علیه السلام شهرستان فومن منتشر شد.

به گزارش بهجت نیوز؛ هشتاد و هتمین شماره ماهنامه داخلی در انتظار یار هیات رایت العباس علیه السلام شهرستان فومن منتشر شد.
این ماهنامه از معدود نشریاتی است که با دغدغه فرهنگی، مذهبی در شهرستان فومن در طی ده سال گذشته با همت جوانان حزب اللهی و هیئتی به چاپ رسیده است.

در شماره 87 این ماهنامه در سخن اول یادداشتی را با عنوان ” حزب الله مقصر است” منعکس کرده است که توصیه می گردد مطالعه این یادداشت را از دست ندهید.

photo_2016-07-22_17-35-22 photo_2016-07-22_17-35-30

 1. عبدی گفت:

  این نوشته سراسر توهین و گستاخی است! مدافع شهدا اولین خصیصه اش باید ادب باشد! اصلا ایشان چکاره اند که با این قیافه حق بجانب سر اقشار حزب الهی فریاد میکشد?! مگر همین آقای پرادعا و دوستان مدعی تر از خودش نبودند که تصمیم گرفته و کمک کردند تا این شهدا در یک مکان تفریحی مانند ماسوله که در آنجا هیچ کدام از موازین شرعی و انقلابی توسط توریست های لاقید رعایت نمی شود و هیچ متولی فرهنگی معتقدی که مسولیت صیانت از جایگاه شهدا را بعهده بگیرد وجود ندارد ، بخاک سپردند !! وقتی تصمیم گیری در این موضوعات مهم توسط چند نفر پرمدعای فرصت طلب که بیشتردنبال مطرح کردن خود هستند تا نشر فرهنگ ایثار و شهادت صورت می گیرد بهتر از این نمی شود که چنین شخص کم بصیرتی می آید با تفاخر در این بحبوحه دشمنی ضد انقلاب با عناصر انقلابی با این ادبیات سخیف داد بر سر حزب الهی ها می کشد و آب به آسیاب دشمن می ریزد!! هیهات!

 2. فومنی گفت:

  سلام
  حزب الله در قضیه تدفین شهدا چه تقصیری دارد؟؟؟؟
  مگر از حزب الله نظر خواستند که کجا تدفین کنند؟؟
  ÷یکان حملات را باید متوجه مسئولینی کرد که با بی بصیرتی امروز مسبب چنین فاجعه ای شدند

 3. علیرضا گفت:

  به نظر من حزب الله باید برززای ساخت یادمان و حرم شهدا در ماسوله قیام کنه

 4. جامعی گفت:

  متاسفانه درگیر یکسری افراد هستیم که فقط خودشان را ملاک حق می دانند و مابقی در صراط انحراف و نفاقند

 5. محمدی گفت:

  خدایا شاهد باش که جزء معدود کسانی هستیم که فریاد می زنیم… واقعا منظور نویسنده از این جمله چیه؟!!! یعنی فقط نویسنده مظلومیت این شهداء رو درک کرده وبقیه از فهمش عاجزند؟!!! این یعنی توهم خودبزرگ پنداری و خود شاخص نمایی!!! بهتره نویسنده این متن داغون و فریادهاشو (اگه برای خدا باشه!!!!!!!) نثار اونهایی کنه که تصمیم نسنجیده دفن شهدا توی یک شهرک توریستی تفریحی رو گرفتن !!