کد خبر: 46256تاریخ انتشار : 17:08:03 - جمعه 22 جولای 2016

فرمانده سپاه فومن در همایش حلقات صالحین؛

اجازه نخواهیم داد تا خون شهدا پایمال شود

دشمنان چه در جنگ نرم و چه در جنگ سخت به دنبال این هستند که باورهای فرزندانمان را تغییر دهند و ارزش هایشان را کم رنگ کنند و جوانان ما به جای پیروی از رهبری و ولایت به دنبال تقلید از سبک غربی باشند.

به گزارش بهجت نیوز؛ فرمانده سپاه ناحیه فومن در اولین همایش حلقات صالحین حوزه شهید دستغیب شهری گفت: به همه کسانی که لباس پاسداری به تن کردند تا خدمت کنند به کشور خود خدا قوت می گوئیم و همه آمده ایم امروز به همه دشمنان داخلی و خارجی بگوییم ما اجازه نخواهیم داد تا خون شهدایمان پایمال شود.
سرهنگ پاسدار میرزاپور تاکید کرد: یقینا دشمنان چه در جنگ نرم و چه در جنگ سخت به دنبال این هستند که باورهای فرزندانمان را تغییر دهند و ارزش هایشان را کم رنگ کنند و جوانان ما به جای پیروی از رهبری و ولایت به دنبال تقلید از سبک غربی باشند. امروز ما ناامیدی دشمن را می بینیم و نمی تواند خدشه ای در امنیت کشور وارد کند و این آرامش و امنیت را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم کسانی که جان خود را فدا کردند که مبادا به اعتقادات و باورهای این کشور خدشه ای وارد شود.
وی با مهم برشمردن فعالیت های پایگاه های بسیج گفت:پایگاه ها در واقع امروز نقطه تحول ما هستند، امروز کار فرماندهان پایگاه ما در واقع پیروی از رهنمود رهبری می باشد ، اقدام و عمل است و شهدا ناظر و ارزیاب آن هستند.
فرمانده سپاه ناحیه فومن ادامه داد: مهم ترین مسئله ای که امروز در حلقات صالحین باید اتفاق بیفتد تربیت اسلامی است که باید همراه با بصیرت باشد، این دو مکمل هم هستند. بصیرت هم از نظر مقام معظم رهبری یعنی شناخت دشمن شناخت ابزارهای دشمن و همچنین شناخت خود می باشد.<
سرهنگ پاسدار میرزاپور گفت: انشاءالله جوانان عزیز این شهرستان اجازه نخواهند داد فرهنگ بد حجابی و بی حجابی در این شهرستان راه پیدا کند تذکر لسانی را فراموش نکنیم. در پایان خدا قوت عرض میکنم خدمت تمام کسانی که خالصانه کار می کنند و آرزوی صحت و سلامتی برای همه عزیزان از خداوند بزرگ خواستارم.

 1. حمید گفت:

  سلام
  امیدوارم از پیشنهادهای که می دم ناراحت نشین.
  زمانی که آقای عبرشهر مسئولیت این سایت خبری رو داشت اخبار سپاه کم دنبال میشد و بیشتر اخبار و مسائل تحلیلی کشور و سیاسی شهرستان بود که البته خوب بود اما اخبار سپاه نبود.
  اما حالا که شما تحویل گرفتین فقط اخبار سپاه رو میزارین .
  لطفا اخبارتون جامعیت بشتری داشته باشه . نه از این ور بوم و نه از اون ور بوم بیفتین و بر اصل بی طرفی یک خبرگزاری رسمی پایبند باشین
  لطفا تظراتی که برای اخبارتون میزارن رو رو سایت بزارین حداقل نشون میده اخبارتون رو میخونن
  تشکر از زحمات آقای ابرشهر و آرزوی موفقیت برای شما

 2. مدیر سایت گفت:

  سلام ممنونم از نظرات ارزشمند شما
  بله آقای ابرشهر از دوستان عزیز ماست و قطعا در ارتباط با ایشون هستیم و از تجربیات ایشون استفاده می کنیم
  تمام تلاش ما بر این بوده جامعیت داشته باشیم و بی طرفی رسانه ای رو لحاظ کنیم
  و از انتقادات و نظرات و پیشنهادات همه عزیزان جهت ارتقای کیفی بهجت نیوز صمیمانه استقبال میکنیم