کد خبر: 46056تاریخ انتشار : 16:16:00 - چهار شنبه 20 جولای 2016

فرماندار فومن؛

راه رسیدن به زندگی سالم امر ورزش می باشد

حقیقتا در جهان امروز اگر بشریت بخواهد به آرمان بزرگ خود که توسعه پایدار هست برسد از ابزارهای مهم دستیابی به این آرمان بشری، انسان های سالم جامعه سالم و زندگی سالم است و راه رسیدن به این موارد، امر ورزش است.

به گزارش بهجت نیوز، میر شمس مومنی زاده فرماندار فومن در جشن صعود تیم فوتبال شهرداری فومن که شب گذشته در هتل معین فومن برگزار شد گفت: صعود تیم باشگاه شهرداری مایه مباهات ماست و آرزوی موفقیت های بیشتر و روز افزون برای همه ورزشکاران به خصوص باشگاه شهرداری و تیم فوتبال ما داریم.
مومنی زاده افزود: وظیفه خودم میدانم تشکر کنم از همه عزیزان و همه دست اندرکاران و همه یاوران و پشتیبانان عرصه ورزش شهرستان ، تشکر میکنم از شهردار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر، تشکر میکنیم از میزبانی آقای معین سمیع و حمایت ایشان از ورزشکاران عزیز ما، نوبه خود یاد می کنم از حمایت و پشتیبانی یکی از افتخارات این شهرستان مهندس خدابنده لو که با احداث سالن کشتی در این شهرستان و حمایت از تیم فوتبال شهرداری نهایت تلاش را داشتند.
فرماندار فومن در این همایش اظهار کرد: حقیقتا در جهان امروز اگر بشریت بخواهد به آرمان بزرگ خود که توسعه پایدار هست برسد از ابزارهای مهم دستیابی به این آرمان بشری، انسان های سالم جامعه سالم و زندگی سالم است و راه رسیدن به این موارد، امر ورزش است.

مومنی زاده در پایان گفت: به ویژه با توجه به آسیب های اجتماعی و مشکلات فرهنگی و ناهنجاری های اجتماعی و فرهنگی که کم و بیش در جامعه شاهد آن هستیم وظیفه ما در حمایت از ورزشکاران و ورزش دوستان دو چندان می شود. زیرا یک جامعه سالم باید یک جامعه بانشاط باشد و یکی از راه های دستیابی به جامعه بانشاط امر ورزش می باشد.