کد خبر: 45906تاریخ انتشار : 3:03:17 - سه شنبه 19 جولای 2016

فرزند سردار شهید علی فرجود؛

هدف از تشکیل تیم ها حمایت از جوانان ورزشکار و ورزش دوست فومن بود

تیم فوتسال سردار شهید علی فرجود در سال ۹۴ با همت عده ای از جوانان ورزشکار و متعهد شهر فومن تشکیل گردید. این تیم در مسابقات جام رمضان شهرستان های فومن و صومعه سرا شرکت کرد و با بهره گیری از بهترین فوتبالیست های گیلان که در لیگ های معتبر کشور عضویت دارند موفق شد ۳ جام شامل دو جام در فومن به ترتیب قهرمانی و نائب قهرمانی و یک جام قهرمانی هم در جام رمضان فوتسال شهرستان صومعه سرا کسب نماید.

 به گزارش بهجت نیوز؛ حسین فرجود فرزند سردار شهید علی فرجود و سرپرست تیم های فوتسال شهید فرجود الف و ب که به فینال جام رمضان فومن رسیدند در ارتباط با تیم های فوتسال گفت: تیم فوتسال سردار شهید علی فرجود در سال ۹۴ با همت عده ای از جوانان ورزشکار و متعهد شهر فومن تشکیل گردید. این تیم در مسابقات جام رمضان شهرستان های فومن و صومعه سرا شرکت کرد و  با بهره گیری از بهترین فوتبالیست های گیلان که در لیگ های معتبر کشور عضویت دارند موفق شد ۳ جام شامل دو جام در فومن به ترتیب قهرمانی و نائب قهرمانی و یک جام قهرمانی هم در جام رمضان فوتسال شهرستان صومعه سرا کسب نماید.
وی اظهار کرد:‌ در این موفقیت چشمگیر از زحمات زیادی که توسط دوستان و افراد شاخص کشیده شد که آقایان موحد خواه و خاکسار مساعدت مالی نمودند که در این فرصت جا دارد از این دو عزیز قدردانی نمایم. این در حالی است که بنده  و دوست خوبم امین عباسی که زحماتش قابل تقدیر است در جمع آوری و مدیریت  امور تیم فوتسال و آوردن بازیکنان شاخص تیم شهید فرجود مشغول بودیم که زحماتش را نمی توان نادیده گرفت.
سرپرست تیم های شهید فرجود ادامه داد: هدف از تشکیل و جمع آوری این تیم ها حمایت از جوانان ورزشکار و ورزش دوست فومن بود و تلاش برای حضور بازیکنان صاحب نام ، خوش تکنیک ، با اخلاق و تجربه بالا انگیزه ای مضاعف برای جوانان خوب و دوست داشتنی فومن ایجاد نموده است چون این تیم ها با ظرفیت و تکنیک بالا توانستند نمایشی از سبک نوین بازی فوتسال را به ورزش دوستان ارایه نمایند.
فرزند شهید علی فرجود گفت: ضمنا از مساعدت و همراهی وهمدلی همه مردم و مسئولین شهرستان فومن کمال تقدیر و تشکر را می نماییم. در پایان یاد و خاطره شهدای گل گون کفن ایران زمین علی الخصوص شهدای شهر فومن و به ویژه یاد و خاطره سردار شهید علی فرجود را گرامی میداریم.

photo_2016-07-15_16-01-05

770651 770652  photo_2016-07-15_16-01-02-1024x768425329652_20299-1024x576