کد خبر: 45902تاریخ انتشار : 2:45:19 - سه شنبه 19 جولای 2016

با هدف سالم سازی محیط پارک فومن؛ ؛

نماز جماعت مساجد بالامحله و جامع در پارک شهر برگزار می شود

جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صبح امروز در دفتر امام جمعه فومن برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز، جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان صبح امروز در دفتر امام جمعه فومن برگزار شد.

این جلسه که با حضور مسئولین شهرستان، اعضای ستاد و امامین جماعت مساجد بالامحله و جامع فومن منعقد شده بود در رابطه با ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و شعایر دینی تبادل نظر گردید.

شایان ذکر است بنا بر پیشنهاد ائمه جماعت دو مسجد بالامحله و جامع فومن مقرر شد تا پایان تابستان هر هفته روز های چهارشنبه نماز جماعت مغرب و عشای مسجد بالامحله و روزهای پنج شنبه نماز جماعت مغرب و عشای مسجد جامع با همکاری سپاه ناحیه فومن در پارک شهر برگزار گردد.

  1. روشن گفت:

    سلام. یعنی هفته یک شب جماعت مسجد رو تعطیل کنند این کجا جالبه! بنظرم موقعی جالبه که همه مسئولین شهرستانی در این برنامه شرکت کنند. حالا باید دید این فکر که مسجد رو به پارک ببریم با چه استقبالی روبرو خواهد شد. راستی یه آمار میدانی با عکس از نمازهای جماعت شهرستان و بخش های تابعه بگیرید و حضور کم فروغ مسئولان را ببینید، که چقدر جالبه.!!!

  2. مدیر سایت گفت:

    سلام ضمن عرض ادب و احترام این پیشنهاد از سوی امام جماعت مسجد بالامحله مطرح شد و قرار شد در مسجد هم روحانی حاضر باشه تا عزیزانی که در مسجد هستند نماز جماعت بخوانند؛انشاالله که مسئولین امر هم حضور خواهند داشت! حتما بهجت نیوز در مورد این قضیه گزارش مستند تهیه می کنه