کد خبر: 45848تاریخ انتشار : 21:32:35 - یکشنبه 17 جولای 2016

بامداد یک شنبه اتفاق افتاد؛

متولی امر به معروف در فومن کیست؟/برادر شهید راهی بیمارستان شد

بامداد امروز اجرای سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان فومن در خیابان یادآوران منجر به درگیری شدید شد که آمر به معروف با توجه به ناراحتی قلبی در اثر صدمات وارده راهی بیمارستان شد.

به گزارش بهجت نیوز، بامداد امروز اجرای سنت حسنه امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان فومن در خیابان یادآوران کوچه شهید مرادیان منجر به درگیری شدید گردید که آمر به معروف با توجه به ناراحتی قلبی در اثر صدمات وارده راهی بیمارستان شد.

به گفته شاهدان محلی به خبرنگار بهجت نیوز در ساعت 1 بامداد یک شنبه مراسمی در این محل برگزار شد که با صدای بسیار بلند موسیقی مبتذل همراه بود که این مسئله سبب ناراحتی اهل محل گردید و در ادامه یکی از اهالی محل که دچار ناراحتی قلبی هم بود با مراجعه به صاحب مراسم محترمانه رعایت شئونات اسلامی و آسایش اهل محل را متذکر گشت که متاسفانه با لجاجت صاحبان آن مجلس این تذکر به درگیری شدید منجر شد که با حضور کارکنان زحمت کش نیروی انتظامی مسببین این درگیری از صحنه متواری شدند اما متاسفانه برادر شهید آمر به معروف در اثر صدمات وارده راهی بیمارستان گشت.

شایان ذکر است انتظار مردم و متدینین شهر از متولیان امر این است که ضمن بررسی این حادثه با عوامل درگیری برخورد شود و همچنین فضای امنی برای عمل به سنت امربه معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی و در شهرستان فومن مهیا گردد.