کد خبر: 45443تاریخ انتشار : 3:44:10 - چهار شنبه 13 جولای 2016

واکنش نماینده رشت به اظهارات دیروز استاندار گیلان:

استاندار اظهارات خود در وصف رسانه های گیلان را اصلاح کند / تفکیک رسانه ها به سالم و مریض صحیح نیست

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه استاندار گیلان باید برچسبی که در وصف برخی رسانه های استانی بکار برده است را اصلاح کند، گفت: تفکیک رسانه ها به سالم و مریض صحیح نیست.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از دیار باران؛ در واکنش به استفاده استاندار گیلان از برچسب هایی مانند “مریض” و… برای برخی رسانه های گیلان، اظهار کرد: استاندار گیلان باید این برچسبی که در وصف برخی رسانه های استانی بکار برده است را  اصلاح کند.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: گاهی برخی از رسانه ها مطالبی را درج می کنند که در جهت ارشاد و امر به معروف است و درست نیست که رسانه های استان را با واژه های سالم و مریض تفکیک کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر اینکه سایت ها، روزنامه ها و هفته نامه ها هم باید به رسالت خود اعتقاد داشته باشند و در امر شفاف سازی گام بردارند، اضافه کرد: برخی خبرها ممکن است امنیت ملی و استانی را زیر سوال ببرد.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه نباید با غرض ورزی قلم زد و باید با شفاف سازی مشکلات را بیان کرد،  ابراز کرد: توهین از جایگاه رسانه به دور است و باید رعایت شود.

وی در خاتمه اظهار کرد: مسئولان هم باید در برابر انتقادات درست و سالم انتقاد پذیر باشند.

  1. ناشناس درد آشنا گفت:

    جناب مهندس کوچکی نژاد از حسن نظر و نیت شما متشکریم . بله درست گفته آقای استاندار . رسانه های طرفدار اصلاح طلبان و دولت به گمان آقایان سالم و منتقدان آگاه و به اصطلاح خودشان مخالفان دولت و اصلاح طلبان افراطی مریض اند . متاسفیم برای خودمان آقایان تامل یک نفر منتقد و مخالف را ندارند . نمونه اخیر اقدام نا درست نماینده جوان و کم تجربه فومن در برخورد با صاحب امتیاز و مدیر مسئول یک هفته نامه محلی شهرستان شفت شکایت تا دادستانی که چرا تو نوشتی من در مراسم تودیع و معارفه مسئولین شهرستان شرکت نکردم یک حرف کودکانه و بس؟ رسانه های منتقد و مخالف دولت خدا با صابرین هست . این وعده الهی می باشد.