کد خبر: 45402تاریخ انتشار : 3:51:32 - چهار شنبه 13 جولای 2016

اجماع اصولگرایان فومن و شفت آغاز می شود

عصر دیروز در فومن سید تقی موسویان از کاندیداهای اصولگرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فومن و شفت با جواد رنجبر رئیس ستاد انتخابات خلیل بهروزی فر نامزد مورد حمایت اصولگرایان در فومن و شفت دیدار کرد.

به گزارش بهجت نیوز، عصر دیروز در فومن سید تقی موسویان از کاندیداهای اصولگرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فومن و شفت با جواد رنجبر رئیس ستاد انتخابات خلیل بهروزی فر  نامزد مورد حمایت اصولگرایان در فومن و شفت دیدار کرد.

چنین جلسه ای در فومن پیام های مختلفی می تواند در ذهن تحلیل گران سیاسی تداعی کند، بدیهیست این جلسه صرفا یک احوالپرسی ساده نبوده و باید دید آیا طرفین این دیدار برای نیل به اهداف خود به وحدت نظر خواهند رسید.

شایان ذکر است مجموع آرای این دو نامزد اصولگرای حوزه انتخابیه فومن و شفت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیش از 41 هزار رای بوده است که قابلیت بالقوه اصولگرایان را در انتخابات دور بعد مجلس به تصویر می کشد.

  1. شهروند شفتی و فومنی گفت:

    آخه………..هم عددی هست که بخواهد اجماع اصول گرایان را بوجود آورد با این گونه اقدامات نمی شود مردم فهیم فومن و شفت با سابقه طولانی انقلابی و مبارزاتی فریب داد . وی نیاز به مشاوره دارد. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. کریم گفت:

    دوره نهم آرای آقای بهروزی فر 40 هزار به 30 کاهش پیدا کرد و یقینا با ضعف مدیریت و نارضایتی طفدارنش به 10 هزار کاهش پیدا می کند