کد خبر: 45391تاریخ انتشار : 15:44:26 - سه شنبه 12 جولای 2016

لزوم اعلام آمادگی رسانه های خبری گیلان برای انتشار اسناد تخلف بقایی

درهمین راستا از رسانه های خبری گیلان انتظار می رود تا با در نظر گرفتن اینکه بعید است رسانه ملی به نماینده رشت فرصتی برای افشای اسناد تخلف احتمالی بقایی اختصاص دهد، آمادگی خود را برای افشای اسنادی که در دست جعفرزاده است، اعلام کنند.

به گزارش خزر، چندی پیش بود که غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با سایت تابناک گفته بود: ﻳﮑﯽ ﺍﺯ ﺗﺨلفات ﺑﻘﺎﻳﯽ ﺩﺭ ﭘﺮﻭﻧﺪه‌ﻫﺎی ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻭ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ، ﺧﺮﻭﺝ ۲۰ ﻫﺰﺍﺭ میلیارد ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺍﺯ ﺩﺍﺧﻞ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﻪ ﺻﺮﺍﻓﯽ‌ﻫﺎی ﮐﺸﻮﺭ‌ﻫﺎی ﻋﺮﺑﯽ ﺑﻮﺩه ﺍﺳﺖ ﻭ تخلفات ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺯﻳﺎﺩ ﺩﻳﮕﺮی ﻧﻴﺰ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ، ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭ ﺷﺮﺍﻳﻂ فعلی ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﺍﻧﻢ ﺟﺰﺋﻴﺎﺕ ﭘﺮﻭﻧﺪه ﺭﺍ ﺍﻓﺸﺎ ﮐﻨﻢ.

نماینده رشت البته گفت که اسنادی در خصوص ادعاهای خود در دست دارد و اگر رسانه ملی به وی وقت دهد، آن ها را افشا خواهد کرد. اتفاقی که احتمال وقوع آن بسیار کم است.

این اظهارات پس از مدتی با واکنش بقایی(معاون اجرایی دولت دهم) روبرو شد تا آن جا که وکیل وی چندی پیش در نامه ای خطاب به غلامعلی جعفرزاده با بیان اینکه سخنان سال گذشته شما خوراک خوبی برای رسانه های بیگانه و گروهک منافقین فراهم کرد، از نماینده رشت خواست که یا از موکل او عذرخواهی و تقاضای بخشش کند یا در دادگاه پاسخگوی اهام تهمت و افترا باشد.

وکیل بقایی در پایان نامه خطاب به جعفرزاده نوشت: اگر همانطور که در مصاحبه اخیرتان با سایت تابناک تأکید ورزیده‌اید، همچنان بر سخنان خلاف واقع خود مصر هستید، ضروری است بدون طفره رفتن یا توسل به عذر و بهانه‌ای (مانند اینکه اگر رسانه ملی به من وقت بدهد افشاء می‌کنم ) ظرف سه روز از دریافت این نامه با افشاء جزئیات، مستندات قانونی ادعای خود در مورد ﺧﺮﻭﺝ ۲۰ ﻫﺰﺍﺭ میلیارد ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺍﺯ ﺩﺍﺧﻞ ﮐﺸﻮﺭ ﺑﻪ ﺻﺮﺍﻓﯽ‌ﻫﺎی ﮐﺸﻮﺭ‌ﻫﺎی ﻋﺮﺑﯽ توسط آقای بقایی را در هر سایت یا وبلاگ اینترنتی منتشر و حرفتان را حداقل به موکلین خود ثابت کنید.

در همین راستا از رسانه های خبری گیلان انتظار می رود تا با در نظر گرفتن اینکه بعید است رسانه ملی به نماینده رشت فرصتی برای افشای اسناد تخلف احتمالی بقایی اختصاص دهد، آمادگی خود را برای افشای اسنادی که در دست جعفرزاده است، اعلام کنند.

  1. باسلام از پایگاه خبری مهرصبا دیدن نماید . باتشکر