کد خبر: 45370تاریخ انتشار : 1:01:13 - سه شنبه 12 جولای 2016

مدیر مسئول پایگاه خبری صبح شفت:

تنها برای طرح سوال به دادگاه احضار شدم / نماینده‌ی فومن و شفت به جای پاسخ به سوالات به مراجع قضایی مراجعه کرد

مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی صبح شفت که به دادستانی شهرستان شفت احضار شده بود درباره ی علت این احضار توضیح داد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  ۸دی، عزت الله گوهرپور مدیر مسئول پایگاه خبری صبح شفت درباره ی علت احضارش به دادستانی شهرستان در کانال رسمی این پایگاه خبری نوشت:

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان، مخاطبان و مردم فهیم شهرستان عالم پرور شفت! از اینکه تماس های مکرر با این جانب گرفتید و حقیر نتوانستم پاسخ دهم شرمنده شما هستم.

صبح امروز و با دعوت جناب دادستان محترم شهرستان در دادگستری شفت حاضر شدم.

تا قبل حضور در دادگستری شک داشتم که  خواهان بنده جناب افتخاری نماینده‌ی مردم بزرگ و با فرهنگ فومن و شفت باشند ولی بعد از حضور در اتاق دادستان محترم متاسفانه متوجه شدم که جناب افتخاری از چند انتقاد ساده که بیشتر شبیه سوال بود نارحت شده و خواهان پیگیری از سوی مراجع محترم قضایی شده اند!!

سوال حقیر از جناب نماینده این بود که با وجود اینکه تحصیلات حوزوی دارند چرا در  کمیسیون عمرانی مجلس عضو شدند؟؟ که متاسفانه  پاسخ داده نشد.

دومین سوال  پایگاه خبری صبح شفت از آن جانب این بود که چرا با وجودی که فرصت بازی فوتبال در جمع مردم فومن را دارند اما در مراسم های مهم من جمله معارفه چند مسئول در شهرستان حاضر نشدند که باز پاسخی داده نشد؟

کاریکاتور آزادی بیان

بنده به احترام مراجع محترم قضایی پاسخ لازمه را دادم و  با بدرقه و بزرگواری دادستان محترم از دادگستری خارج شدم .

ضمن تشکر از برادر عزیز ؛ فاضل و بسیار با اخلاق جناب عیسی پور دادستان شفت که به وجود ایشان باید افتخار کرد و از فرصت و زمان گرفته شده آن مسئول محترم، بنده به نوبه خود عذر خواهی می کنم.

توضیح بالا آن چیزی بود که امروز بر ما گذشت امیدواریم خدا همه ما را هدایت کند.

در پایان عرض می شود خطوط قرمز در نظام مقدس جمهوری اسلامی مشخص است و تا آنجا که بنده اطلاع دارم جناب افتخاری جزو این خطوط قرمز ها نیست و ایشان تا وقتی ردای نوکری مردم را بر تن کرده، باید پاسخگو  مردم و افکار عمومی باشد.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز وبسایت خبری تحلیلی صبح شفت

 1. شهروند فومنی گفت:

  مدیر مسئول و صاحب امتیاز صبح شفت بخدا باور کن این حالا اول راه هست . برای خودمان متاسفم . منتظر باشید انشالله چهار سال هم به اتمام خواهد رسید . سئوالات شما منطقی و درست بوده و این سوال هر فومنی و شفتی آگاه به مسایل می باشد ولی کی پاسخ گو می باشد. امید وار به آینده روشن در سایه رهنمود های گوهر بار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت اله امام خامنه ای باشید . موفق و پیروز

 2. این آقای مدیر مسئول از روزی که حاج مهدی پیروز در انتخابات شده به شدت در حال تخریب و تفرقه افکنی خود حاج مهدی و دفتر و یاران اوست آن هم به صورت برنامه ریزی شده و دستور از اتاق فکر .دلیل اول بخاطر شکست در انتخابات است چون از مبلغان یکی از کاندیدا بود دلیل دوم باز هم شکست در انتخابات هست چون تفکرشان شکست خورد و دیدن جایگاهی در بین مردم ندارند.

  • شفتی گفت:

   در پاسخ 002200 :
   برادر بزرگوار بفرمائید کدام شکست؟
   اگرتصورتان اینست اصلاحات و اعتدال در میان مردم فومن و شفت جایگاهی دارد بدانید کودکانه فکر میکنید
   شفتی ها به موسویان رای دادند و عاشوری شکست خورد
   حتی اگر صندوق های بیشتری بازشماری می کردند معلوم نبود اختلاف از 81 که به 56 رسید به کجا و چه عددی منتهی می شد!!!!
   رای شکننده خودتان را به حساب پیروزی تفکرتان نگذارید که در این صورت خامی بزرگی کرده اید
   امیدواریم نماینده محترم فومن و شفت راه خویش را از همراهان فتنه گر و حامی فتنه و فتنه انگیزش جدا کند تا همچون پدر بزرگوارشان شهید افتخاری همواره میان مردم انقلابی و ولایت مدار منطقه محبوب باشند

 3. روشن گفت:

  سلام. شکایت از این سایت رو بگذارید بحساب مشاوران اصلاح طلب و اعتدال گرای آقای نماینده ی جوان. هر چند خود ایشان باید مراقب باشند که میتوانستند به مدیر سایت حداقل تلفنی پاسخ یا اعتراض میکردند نه اول بسم الله شکایت.!!!

 4. شفت گفت:

  از نظر بنده سایت صبح شفت با حاج مهدی مشکل داره و نمیتونه حزم کنه که حاج مهدی جوان ظرف 16 روز تونست با ستاد جوان وکم تجربه خود بر رقبای سرسخت ولیدرها قوی آنها پیروز شه

 5. ناشناس گفت:

  مدیرمجله ای که درانتخابات شکست خوردی مسخره بازی ها را کناربگذار.

  • عماد گفت:

   متاسفم برای بعضی از دوستان که مسایل را وصل می کنند به شکست در انتخابات . اصلا این گونه نیست . نداشتن مشاوران عاقل باعث خواهد شد نماینده حوان و کم تجربه دچار مشکل گردد. آقایان مشاور خودشان یا رد صلاحیت شده اند و یا شکست خورده سیاسی . مردم شریف فومن و شفت مراقب باشید .تا در این چهار سال پیش رو آسیب جدی همچون دوره نمایندگی دوره ششم مجلس به سر ما نیاید؟ که جبرانش خیلی سخت خواهد شد

 6. موسوی مالوانی گفت:

  من بسیار با شنیدن این خبر متاسف شدم معلوم میشه نماینده جوان ما نه خودش زرنگ است و نه مشاورین عاقلی دارد به صرف دو انتقاد ساده که نباید شکایت بکند واقعا متاسفم