کد خبر: 44890تاریخ انتشار : 14:19:19 - چهار شنبه 6 جولای 2016

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی؛

عید فطر روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است

حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه ای فرارسیدن عید سعید فطر را به مردم غیور فومن و شفت تبریک گفت:

 به گزارش بهجت نیوز، حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه ای فرارسیدن عید سعید فطر را به مردم غیور فومن و شفت تبریک گفت؛

متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدالله علی ما هدانا و له الشکر و علی ما اولانا

عید فطر جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دلها در طول یک ماه رمضان است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت کرد.

عید فطر به راستی روز که روز عزیز و خجسته ای است، روزی است که خداوند آن را از میان دیگر روزها برگزیده است و به بندگان ناچیزش اجازه داده تا در این روز نزد حضرت او گرد آیند و بر خوان کرم او بنشینند و ادب بندگی به جای آورند.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر و جشن پیروزی بر شیاطین درون و برون به همه  مردم غیور شهرستان های فومن و شفت و مسلمین جهان، از خداوند متعال ، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

محمد مهدی افتخاری

نماینده مردم غیور فومن و شفت در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی