کد خبر: 44807تاریخ انتشار : 17:12:15 - سه شنبه 5 جولای 2016

یادواره سردار شهید میثم محمد بیگلو برگزار می شود

یادواره سردار شهید میثم محمد بیگلو و شهدای آموزش نظامی استان گیلان (یادبود شهدای عملیات رمضان) برگزار می گردد.

به گزارش بهجت نیوز ، یادواره سردار شهید میثم محمد بیگلو و شهدای آموزش نظامی استان گیلان (یادبود شهدای عملیات رمضان) برگزار می گردد.

شایان ذکر است این مراسم در روز پنج شنبه 24 تیر از ساعت 17 عصر در مهدیه رشت با سخنرانی سردار غیب پرور و مداحی حاج مهدی سلحشور منعقد می باشد.

سردار شهید محمد بیگلو فرمانده پادگان آموزشي المهدي(عج) چالوس که سه پايگاه آموزشي (ساري، رامسر، منجيل) نيز زير نظر وی بود  و در طول مسئوليت خود با همه مشکلات موجود در پادگان به آموزش نيروهاي اعزامي با جديت و پشت کاري عظيم خدمت نمود . با تلاش و همت والاي شهيد بيگلو خيل عظيمي از نيروهاي رزمنده گيلان و مازندران دست پروردهً اين مربي ارزشمند و متعهد به اسلام و انقلاب و مطيع امر ولايت بود، که توانستند در جبهه هاي غرب و جنوب به مقابله با خصم زبون و ديو صفت وابسته به شرق و غرب برخيزند و از خودشان رشادت و دلاوري و افتخار و نامي نيکو و پايداري به يادگار بگذارند .

وی 27  روز پس از ازدواج به سوي ميدانهاي رزم و نبرد با دشمنان بعثي شتافت که در تاريخ 24/4/1361 در جبهه شلمچه نداي حق را لبيک گفت و به درجه عظماي شهادت نائل آمد و نام پرآوازه و بلند او در تاريخ رشادت هاي مردان رشيد و دلاور اسلام و انقلاب گيلان و ايران ثبت گرديد.