کد خبر: 44807تاریخ انتشار : ۱۷:۱۲:۱۵ - سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵

یادواره سردار شهید میثم محمد بیگلو برگزار می شود

یادواره سردار شهید میثم محمد بیگلو و شهدای آموزش نظامی استان گیلان (یادبود شهدای عملیات رمضان) برگزار می گردد.

به گزارش بهجت نیوز ، یادواره سردار شهید میثم محمد بیگلو و شهدای آموزش نظامی استان گیلان (یادبود شهدای عملیات رمضان) برگزار می گردد.

شایان ذکر است این مراسم در روز پنج شنبه ۲۴ تیر از ساعت ۱۷ عصر در مهدیه رشت با سخنرانی سردار غیب پرور و مداحی حاج مهدی سلحشور منعقد می باشد.

سردار شهید محمد بیگلو فرمانده پادگان آموزشی المهدی(عج) چالوس که سه پایگاه آموزشی (ساری، رامسر، منجیل) نیز زیر نظر وی بود  و در طول مسئولیت خود با همه مشکلات موجود در پادگان به آموزش نیروهای اعزامی با جدیت و پشت کاری عظیم خدمت نمود . با تلاش و همت والای شهید بیگلو خیل عظیمی از نیروهای رزمنده گیلان و مازندران دست پروردهً این مربی ارزشمند و متعهد به اسلام و انقلاب و مطیع امر ولایت بود، که توانستند در جبهه های غرب و جنوب به مقابله با خصم زبون و دیو صفت وابسته به شرق و غرب برخیزند و از خودشان رشادت و دلاوری و افتخار و نامی نیکو و پایداری به یادگار بگذارند .

وی ۲۷  روز پس از ازدواج به سوی میدانهای رزم و نبرد با دشمنان بعثی شتافت که در تاریخ ۲۴/۴/۱۳۶۱ در جبهه شلمچه ندای حق را لبیک گفت و به درجه عظمای شهادت نائل آمد و نام پرآوازه و بلند او در تاریخ رشادت های مردان رشید و دلاور اسلام و انقلاب گیلان و ایران ثبت گردید.