کد خبر: 44736تاریخ انتشار : 2:02:37 - یکشنبه 3 جولای 2016

قدردانی فرمانده سپاه فومن از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

فرمانده سپاه ناحیه فومن با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم فهیم و با بصیرت شهرستان فومن، بسیجیان، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت،جانبازان، در راهپیمایی روز قدس، تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش بهجت نیوز، فرمانده سپاه ناحیه فومن با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم فهیم و با بصیرت شهرستان فومن، بسیجیان، پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت،جانبازان، در راهپیمایی روز قدس، تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور افزود: بی تردید این حضور عظیم و حماسی شما بسیجیان و مردم فهیم و ولایت مدار شهرستان فومن که در لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای صورت گرفت، نشان از حرکت در مسیر انقلاب و آرمانهای معمار کبیر انقلاب بوده است و همانا با حضور گسترده و بی نظیر خود عظمت اسلام و امت اسلامی را به رخ جهانیان کشاندید و مایه ناامیدی و ترس دشمنان شدید.

وی تصریح کرد: حضور غیرتمندانه و با شکوه مردم مومن و روزه دار فومن در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس، باعث آبرو و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید و بار دیگر مردم شهید پرور این شهرستان باعث خلق حماسه ماندگار دیگری شدند.

فرمانده سپاه فومن در خاتمه اظهار داشت: بر خود وظیفه می دانم از حضور شما بسیجیان عزیز و آحاد مختلف مردم ولایت مدار سپیدان، خانواده های معزز شهدا ، جانبازان و ایثارگران و مسئولین محترم که در حمایت از مردم ستمدیده  فلسطین در صحنه حضور یافتید، تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان، اقتدار و سربلندی روز افزون اسلام و مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی ایران و نابودی رژیم صهیونیستی را مسئلت نمایم.