کد خبر: 44480تاریخ انتشار : ۱۶:۱۱:۲۴ - پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵

طی بیانیه مجموعه فرهنگی انصارالحسین(ع) فومن اعلام شد؛

روز قدس روز مبارزه با استکبار جهانی و حمایت از مستضعفین جهان است.

مجموعه فرهنگی-تربیتی انصارالحسین علیه السلام فومن طی بیانیه ای از همه اقشار مومن و انقلابی جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش بهجت نیوز، مجموعه فرهنگی- تربیتی انصارالحسین علیه السلام فومن طی بیانیه ای از همه اقشار مومن و انقلابی جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیش از شصت سال از تجاوز، قتل، غارت و اشغالگری سرزمین فلسطین به دست سفاکان صهیونیست به رهبری آمریکای جنایتکار و هم‌پیمانانش می‌گذرد اما مردم بی‌دفاع و مظلوم فلسطین ثابت کردند که می‌توانند با مقاومت و پایداری، دشمن را به‌زانو درآورده و نام منحوس رژیم صهیونیستی را از روی زمین محو گردانند.

روز قدس میراث گران‌بهای بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی ( ره ) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی در مقابل زورگویان و یکه تازان عرصه جهانی است.

پایداری و فریاد مظلومانه مردم فلسطین وظیفه همه مسلمانان و آزادگان جهان را به‌مراتب سنگین‌تر می‌کند چراکه پیامبر اکرم (ص) فرمودند: (من سمع رجلا ینادی یا للمسلمین فلم یجبه فلیس بمسلم). پس چگونه است که جهان اسلام در این شصت سال دست بر گوش و چشم بر هم و زبان در کام نهاده و به یاری آنان نمی‌شتابد.

تاوان بی‌توجهی‌های مسلمانان دیروز و سران راحت‌طلب عرب و نوکران حلقه‌به‌گوش امریکا نسبت به قبله اول خود، به قیمت خون‌های بی‌گناه و فشارهای بی‌حد و محرومیت‌های ضد بشری پرداخته می‌شود. صهیونیست‌ها در رفتارهای وقیحانه و اعمال بی‌شرمانه، هیچ مرزی را رعایت نمی‌کنند.

ملت غیور و سلحشور ایران اسلامی روز قدس را تنها روز مبارزه با اسراییل غاصب نمی‌داند که اسراییل و صهیونیسم، حقیرتر از آن است که نیاز به این‌همه تجهیز داشته اشد؛ بلکه روز قدس روز مبارزه با استکبار جهانی و حمایت از مستضعفین جهان است.

ما بسیجیان شهرستان گالیکش ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی ( ره ) و مبدع این حرکت مقدس که فرمودند: « قدس متعلق به مسلمین است » و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه الله) و با اعتقاد کامل به حقانیت ملت مظلوم فلسطین و با تأکید بر غاصب بودن رژیم اشغالگر صهیونیستی اسرائیل، ضمن اعلام انزجار از حامیان داخلی و خارجی، و سران سازش‌کار عرب، حمایت راسخ خود را از مردم مظلوم و زجرکشیده فلسطین و مبارزان مسلمانان جهان در هرکجا و بخصوص یمن که به جرم عدالت‌خواهی و استقلال و دفاع از آرمان‌های انقلابی خود به دست سفاکان سعودی در خون غوطه می‌خورند و تنها نگاهشان به انسان‌های آزاده است اعلام می‌داریم.

امسال در روز جمعه همگام با ملت موحد ایران از هر نهری به دریای خروشان راهپیمایی سیاسی عبادی روز قدس خواهیم پیوست و با مشت‌های گره‌کرده شعار « مرگ بـر آمریکا و مرگ بـر اسرائیل و مرگ بر آل سعود » را سر می‌دهیم.

از مردم شهیدپرور و قدرشناس شهرستان دعوت می‌نماییم با حضور قدرتمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و خلف نامشروعش رژیم غاصب صهیونیستی و کشورهای مرتجع عرب بی اندازند و مایه دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی و یمنی و لبنانی و عراقی و سعودی و همه انسان‌های آزادیخواه جهان شویم باشند.

اما ما! این یادگار سیاسی مذهبی را با همه وجود پاس می‌داریم، و جوهر این روز را با خط ایثار بر درودیوار باور دنیا نقش خواهیم زد. امیدواریم آرزوی مقدستان که همانا نماز جمعه روز قدس در مسجدالاقصی بود، هر چه زودتر محقق شود.

ان شاالله

مجموعه فرهنگی تربیتی انصارالحسین علیه السلام شهرستان فومن