کد خبر: 44480تاریخ انتشار : 16:11:24 - پنجشنبه 30 ژوئن 2016

طی بیانیه مجموعه فرهنگی انصارالحسین(ع) فومن اعلام شد؛

روز قدس روز مبارزه با استكبار جهانی و حمايت از مستضعفين جهان است.

مجموعه فرهنگی-تربیتی انصارالحسین علیه السلام فومن طی بیانیه ای از همه اقشار مومن و انقلابی جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش بهجت نیوز، مجموعه فرهنگی- تربیتی انصارالحسین علیه السلام فومن طی بیانیه ای از همه اقشار مومن و انقلابی جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آورد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بيش از شصت سال از تجاوز، قتل، غارت و اشغالگری سرزمين فلسطين به دست سفاكان صهيونيست به رهبری آمريكای جنايتكار و هم‌پیمانانش می‌گذرد اما مردم بی‌دفاع و مظلوم فلسطين ثابت كردند كه می‌توانند با مقاومت و پايداری، دشمن را به‌زانو درآورده و نام منحوس رژيم صهيونيستی را از روی زمين محو گردانند.

روز قدس میراث گران‌بهای بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی و هوشمندی امام خمینی ( ره ) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی در مقابل زورگویان و یکه تازان عرصه جهانی است.

پايداری و فرياد مظلومانه مردم فلسطين وظيفه همه مسلمانان و آزادگان جهان را به‌مراتب سنگین‌تر می‌کند چراکه پيامبر اكرم (ص) فرمودند: (من سمع رجلا ينادی يا للمسلمين فلم يجبه فليس بمسلم). پس چگونه است كه جهان اسلام در اين شصت سال دست بر گوش و چشم بر هم و زبان در کام نهاده و به ياری آنان نمی‌شتابد.

تاوان بی‌توجهی‌های مسلمانان ديروز و سران راحت‌طلب عرب و نوکران حلقه‌به‌گوش امریکا نسبت به قبله اول خود، به قيمت خون‌های بی‌گناه و فشارهای بی‌حد و محروميت‌های ضد بشری پرداخته می‌شود. صهیونیست‌ها در رفتارهای وقيحانه و اعمال بی‌شرمانه، هيچ مرزی را رعايت نمی‌كنند.

ملت غيور و سلحشور ايران اسلامی روز قدس را تنها روز مبارزه با اسراييل غاصب نمی‌داند كه اسراييل و صهيونيسم، حقيرتر از آن است كه نياز به اين‌همه تجهيز داشته اشد؛ بلكه روز قدس روز مبارزه با استكبار جهانی و حمايت از مستضعفين جهان است.

ما بسیجیان شهرستان گالیکش ضمن بيعت مجدد با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمينی ( ره ) و مبدع اين حركت مقدس که فرمودند: « قدس متعلق به مسلمین است » و منويات مقام معظم رهبری حضرت آيت‌الله خامنه‌ای (حفظه الله) و با اعتقاد كامل به حقانيت ملت مظلوم فلسطين و با تأکید بر غاصب بودن رژيم اشغالگر صهيونيستی اسرائيل، ضمن اعلام انزجار از حامیان داخلی و خارجی، و سران سازش‌کار عرب، حمايت راسخ خود را از مردم مظلوم و زجركشيده فلسطين و مبارزان مسلمانان جهان در هرکجا و بخصوص یمن که به جرم عدالت‌خواهی و استقلال و دفاع از آرمان‌های انقلابی خود به دست سفاکان سعودی در خون غوطه می‌خورند و تنها نگاهشان به انسان‌های آزاده است اعلام می‌داریم.

امسال در روز جمعه همگام با ملت موحد ايران از هر نهری به دريای خروشان راهپيمايی سياسی عبادی روز قدس خواهیم پيوست و با مشت‌های گره‌کرده شعار « مرگ بـر آمريكا و مرگ بـر اسرائيل و مرگ بر آل سعود » را سر می‌دهیم.

از مردم شهیدپرور و قدرشناس شهرستان دعوت می‌نماییم با حضور قدرتمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و خلف نامشروعش رژیم غاصب صهیونیستی و کشورهای مرتجع عرب بی اندازند و مایه دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی و یمنی و لبنانی و عراقی و سعودی و همه انسان‌های آزادیخواه جهان شویم باشند.

اما ما! اين يادگار سياسی مذهبی را با همه وجود پاس می‌داریم، و جوهر اين روز را با خط ايثار بر درودیوار باور دنيا نقش خواهیم زد. اميدواريم آرزوی مقدستان كه همانا نماز جمعه روز قدس در مسجدالاقصی بود، هر چه زودتر محقق شود.

ان شاالله

مجموعه فرهنگی تربیتی انصارالحسین علیه السلام شهرستان فومن