کد خبر: 44471تاریخ انتشار : 15:50:04 - پنجشنبه 30 ژوئن 2016

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

فریادهای قدس امسال هم بر پیکره صهیونیسم جهانی فرود خواهد آمد

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن در بیانیه ضمن اعلام حضور پاسداران و بسیجیان در راهپیمائی روز جهانی قدس از عموم مردم شریف شهرستان فومن جهت حضور در این راهپیمایی دعوت کرد.

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن در بیانیه ضمن اعلام حضور پاسداران و بسیجیان در راهپیمائی روز جهانی قدس از عموم مردم شریف شهرستان فومن جهت حضور در این راهپیمایی دعوت کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

اگردرراه دین ازشما یاری طلبیدند برشما واجب است که آنهارایاری کنید. انفال/ 72

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است .

روز قدس میراث گران‌بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است .

روز قدس امسال برابر شده است با هجمه امپریالیسم جهانی به مردم مسلمان سراسر دنیا که با توحشی جنون‌آمیز کمر به قتل بندگان صالح خدا در یمن و عراق و سوریه و لبنان و بحرین بسته‌اند و با غاصبان بیت‌المقدس و فلسطین دست اتحاد و یاری داده‌اند.

حال که صهیونیسم جهانی با حمایت آمریکا و پول های نفتی آل سعود قصد دارد چهره اسلام را با تقویت تفکر تکفیری و جنایت کار داعش مخدوش کند مسلمانان جهان و آزادگان عالم بار دیگر با شناخت دست های پشت پرده این طرح های خیانت کارانه در روز قدس تمام فریاد خود را بر سر آن خواهد زد و نقشه های شوم آنها را نقش بر آب خواهد نمود. لذا فریادهای قدس امسال هم بر پیکره صهیونیسم جهانی و هم بر پیکره آل سعود فرود خواهد آمد و کاخ ظلم و و استبداد آنها را سرنگون خواهد نمود.

پاسداران و بسیجیان شهرستان فومن نيز که همیشه پیشگام حرکت های انقلابی و مبارزات بر علیه استکبار جهانی بوده اند ضمن اعلام خشم و انزجار از صهيونيست و استكبار جهاني، با بهره‌مندي از منويات مقام عظمی ولایت حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و همگام با حضور گسترده و يكپارچه تمامي مسلمانان و مردم جهان در راستاي تکلیف اسلامي و انقلابي خود درميان سيل خروشان راهپيمايان روز قدس حضور يافته و فریاد مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود را هر چه رساتر به گوش جهانیان خواهند رساند و از همه ي اقشار ملت شريف ايران براي شركت در راهپيمايي بزرگ اين روز دعوت به عمل مي‌آورد.
سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فومن