کد خبر: 44468تاریخ انتشار : 15:32:08 - پنجشنبه 30 ژوئن 2016

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی؛

حضور معنوی مردم مایه دلگرمی مدافعان حرم و مقاومت اسلامی خواهد بود

حجت الاسلام و المسلمین مهدی افتخاری نماینده مردم شریف فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای از عموم همشهریان فومنی و شفتی جهت حضور در راهپیمائی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی افتخاری نماینده مردم شریف فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای از عموم همشهریان فومنی و شفتی جهت حضور در راهپیمائی روز جهانی قدس دعوت کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
قال رسول الله (ص) : مَنْ سَمِعَ رَجُلاً یُنادِی یا لَلْمُسْلِمِینَ فَلَمْ یُجِبْهُ فَلَیْسَ بِمُسْلِم
هر کسی فریاد کمک خواهی کسی را بشنود و به کمکش نشتابد ، مسلمان نیست.

ملت غیور و همیشه در صحنه شهرستان های فومن و شفت
با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
امسال در حالی به برگزاری مراسم روز جهانی قدس ، این بزرگ میراث پایا و پویای خمینی کبیر نزدیک می شویم که جهان شاهد کشتار بی رحمانه مسلمانان در یمن و بحرین و سوریه و عراق و … در سایه اتحاد شوم جبهه غربی-عربی-عبری و نیز گروه های تروریستی – تکفیری برآمده از جهالت دینی می باشند.
اینجانب با نثار بهترین درودهای خود به مردم مبارز و ستم دیده فلسطین ، یمن، بحرین ، سوریه و عراق و ادای احترام به شهدای جبهه مقاومت اسلامی در فلسطین و نیز شهدای مدافع اهل حرم، جنایات رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود در به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان و مردم بی دفاع را محکوم کرده و ضمن حمایت از مردم مسلمان ستم دیده در اقصی نقاط جهان ، همگان را به بزرگداشت روز جهانی قدس و حضوری پرشکوه تر از گذشته در راهپیمایی آن روز، دعوت می نمایم. بی شک این حضور معنوی مایه دلگرمی مبارزان و مدافعان حرم و مقاومت اسلامی خواهد بود.

محمد مهدی افتخاری
نماینده مردم غیور شهرستانهای فومن و شفت
در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی