کد خبر: 44460تاریخ انتشار : 5:51:21 - پنجشنبه 30 ژوئن 2016

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری:

راهپیمایی روز قدس طرح خیانت‌ بار آمریکا و صهیونیست را خنثی می‌کند

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: راهپیمایی روز قدس طرح خیانت‌بار آمریکا برای انحراف افکار عمومی از ادامه جنایت و تجاوز رژیم صهیونیستی به حریم سرزمین فلسطین را خنثی می‌کند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  ۸دی، آیت‌الله رضا رمضانی امروز با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، اظهار کرد: کارنامه سیاسی مردم فهیم و آگاه گیلان همواره مملو از عشق به نظام و رهبری بوده که در هر مقطع حساس از انقلاب بر صفحات زرین آن افزوده شده است.

وی ادامه داد: در این بین حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس از درخشندگی خاصی برخودار بوده به‌ویژه صفوف به‌هم فشرده روزه‌داران مؤمن گیلانی در جمعه پیش رو، اثبات این مدعاست.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در پایان پیام خود گفت: در راهپیمایی روز قدس یک بار دیگر با بیداری امت اسلامی طرح خیانت‌بار و سازشکارانه اخیر آمریکا و حکومت‌های مرتجع منطقه و خبرسازی گروه‌های تکفیری برای انحراف افکار عمومی از ادامه جنایت و تجاوز رژیم غاصب صهیونیستی به حریم و سرزمین‌های مردم مسلمان و سلب انگیزه مقاومت مردم فلسطین و مشروعیت‌بخشی به رژیم اشغالگر قدس خنثی و متجاوز در گرداب اضمحلال همچنان غوطه‌ور می‌ماند.