کد خبر: 44103تاریخ انتشار : 20:36:57 - یکشنبه 26 ژوئن 2016

توسعه آموزش و پرورش فومن در گرو شناسایی خیرین مدرسه‌ساز

فرماندار فومن گفت: باید خیرین فومنی را شناسایی و از این ظرفیت در راستای توسعه آموزش و پرورش استفاده شود.

 میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار فومن امروز(6تیر) در نشست با اعضای شورای آموزش و پرورش این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری فومن اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش در حد توان وقت گذاشته‌اند و منشأ اثر و خدمت بوده‌اند.

وی با بیان اینکه باید با تلاش شاهد تحولی عظیم در حوزه آموزش و پرورش باشیم، افزود: کمیته‌ای مطالعه‌گر باید تشکیل شود تا این تحول عظیم را در این نهاد تحقق بخشد.

فرماندار فومن گفت: اگر بناست شاهد تحول اساسی در آموزش‌و پرورش باشیم باید به شاخص‌های کمی و کیفی توجه شود و شرایط موجود بررسی و هدف‌گذاری انجام شود

مومنی‌زاده با بیان اینکه باید از زمان برای تحول محسوس و ملموس در حوزه آموزش و پرورش بهره برد، تصریح کرد: در شهرستان فومن از خیرین مدرسه‌ساز بهره‌ای برده نشده است.

وی با بیان اینکه باید خیرین فومنی را شناسایی و از این ظرفیت در راستای توسعه آموزش و پرورش استفاده شود، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش باید ظرفیت‌های ملی را شناسایی تا نماینده پیگیری کند.

فرماندار فومن با بیان اینکه باید تا پایان سال 95، افکار عمومی و مردم شهرستان تحول را در آموزش و پرورش ببینند، اظهار کرد: نباید این نهاد را به روزمرگی مبتلا کنیم.

مومنی‌زاده افزود: باید پیگیری‌های شورای آموزش و پرورش به گونه‌ای باشد که نظام آموزش و پرورش وتعلیم و تربیت در این شهرستان را دچار تحول کند.

وی گفت: اگر قرار است ترکیب شورای آموزش وپرورش بازنگری شود و افرادی بافکر وارد این شورا شوند، هر چه زودتر انجام گیرد زیرا خواستار تحول عظیم در این بخش هستیم.