کد خبر: 43766تاریخ انتشار : 2:25:22 - پنجشنبه 23 ژوئن 2016

از سوی بهجت نیوز مطرح شد؛

فراخوان انتشار داوطلبانه‌ی فیش‌های حقوقی مسئولان شهرستان فومن

فراخوان «انتشار داوطلبانه‌ی فیش های حقوقی مسئولان شهرستان فومن» از سوی پایگاه خبری بهجت نیوز منتشر شد.

به گزارش بهجت نیوز ، فراخوان «انتشار داوطلبانه‌ی فیش های حقوقی مسئولان شهرستان فومن» از سوی این پایگاه خبری به  شرح زیر منتشر شد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدا نیاورد آن روزی را که سیاست ما و سیاست مسئولین کشور ما پشت کردن به دفاع از محرومین و رو آوردن به حمایت از سرمایه دارها گردد و اغنیا و ثروتمندان از اعتبار و عنایت بیشتری برخوردار شوند. معاذالله که این با سیره و روش انبیا و امیرالمؤمنین و ائمه معصومین – علیهم السلام – سازگار نیست. (صحیفه‌ی امام خمینی » جلد ۲۰ » صفحه ۳۴۱)

انتشار فیش‌های حقوقی نجومی ده‌ها و صدها میلیونی برخی مسئولان جمهوری اسلامی اتفاقی بود که قاطبه‌ی مردم، این ولی نعمتان واقعی انقلاب را حیرت زده کرد.

در شرایطی که ولی نعمتان انقلاب، در جمیع شرایط سخت از دوران جنگ ۸ ساله تا تحریم های اقتصادی ظالمانه، همواره با نظام اسلامی همراه بوده اند، دریافت حقوق‌های چند صد میلیونی آن هم از بیت المال، ظلمی است نابخشودنی که در حق مردم و اصل انقلاب.

متاسفانه دریافت حقوق های نجومی توسط برخی مدیران و محافظه کاری رسانه ها و مسئولان در شفاف سازی این امر، موجب ایجاد این شائبه در اذهان مردم شده است که همه ی مسئولان در جمهوری اسلامی با دریافت حقوق های ده‌ها میلیونی در دنیایی دور از مسائل و مشکلات مردمی زندگی می کنند.

در همین راستا و در جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی از کلیه مسئولان شهرستان فومن خواستاریم به صورت داوطلبانه تصویری از آخرین فیش حقوقی خود را در اختیار رسانه ها قرار دهند.

این پایگاه خبری آمادگی خود را جهت پوشش خبری انتشار داوطبانه‌ی فیش های حقوقی مسئولا شهرستان فومن اعلام می نماید.

توفیقات مسئولان خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند متعال خواستاریم.

دفتر پایگاه خبری تحلیلی بهجت نیوز

شماره تلگرامی جهت ارسال فیش حقوقی 09112383076

جیمیل: www.bahjatnews.fuoman@gmail.com

/انتهای پیام

  1. شهروندعادی گفت:

    بهجت نیوزعزیز! اقدام شما بعنوان یک کارنمادین درخورتقدیر است،امابدانیدکه حقوق ارشدترین مسوولین شهرستانهایی مثل فومن بسیارپایین ترازچیزی است که من وشما فکرمی کنیم،وبافیش های نجومی پایتخت نشینان ونورچشمی ها اصلا قابل قیاس نیست. بهتراست بجای غوغاسالاری های سیاسی ومطبوعاتی این روزهای کشور،مقامات قضایی ومسوولین پاک دست برای یکبارهم که شده بابرخوردقاطع وسریع وشفاف باصاحبین وآمرین صدوراین فیشهای کذایی که مصداق بارز دزدی ازبیت المال است ،دل مردم نجیب ومومن ایران راشادنموده وآنهارابه انقلاب امیدوارترسازند…شعاربس است