کد خبر: 43440تاریخ انتشار : 15:21:54 - پنجشنبه 16 ژوئن 2016

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی؛

باید جاده بین المللی سراوان را توسعه بدهیم

مسلما استان ما یک استان گردشگری می باشد و قدمت بسیار طولانی و ارزشمندی دارد. این قدمت باعث شده که مردم بسیار زیادی را به سمت خود می کشاند .

به گزارش بهجت نیوز، نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار رادیو گیلان با اشاره بر لزوم توجه جدی به توسعه و عمران گفت: مسلما استان ما یک استان گردشگری می باشد و قدمت بسیار طولانی و ارزشمندی دارد. این قدمت باعث شده که مردم بسیار زیادی را به سمت خود می کشاند .

حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری تاکید کرد: عمران و آبادی جاده های استان ما و جاده های روستایی بسیار موضوع مهمی است و به عقیده بنده بسیار جای تاسف است که ۳۷ سال از انقلاب ما می گذرد و بعضی از روستاهای ما حداقل از یک جاده مناسب بهره مند نباشند. ما انشاالله با توجه به اینکه برنامه ششم توسعه در پیش است و به مجلس دهم سپرده شده است بتوانیم منابع بسیار خوبی را در آن جا ببینیم و باید بخش عظیمی از جاده های شهری و منطقه ای ما و جاده اصلی و مهم سراوان را توسعه بدهیم. این جاده مهم علی رغم اینکه بین المللی است و از حجم ترافیک می کاهد ولی پر حادثه است بنابراین برای حل این معضل نیاز به کمک همه مسئولین داریم.

وی اظهار کرد: انشاالله در کنار راه آهن راه های روستایی و شهری بحث مهم سدسازی و آب رسانی از موضوعاتی هستند که نیازمند پیگیری هستند. از جمله مهم ترین موضوعات دیگر این است که در استان به همدلی و اتحاد برسیم و چرخه تولید را در این استان برای رفع مشکلات جوانهای عزیز ما که تاکید مقام معظم رهبری هم می باشد بچرخانیم.