کد خبر: 43255تاریخ انتشار : 21:29:20 - یکشنبه 12 ژوئن 2016

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی؛

از شمشیر و قلع و قمع خبری نیست/ برای خدمت به مردم از شایستگان استفاده می کنم

نماینده فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه عزل و نصب ها بر اساس تعهد و تخصص است، گفت: برای خدمت به مردم از شایستگان استفاده می کنم

حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری در رابطه با وضعیت شهرستان های فومن و شفت، اظهار کرد: شهرستان های فومن و شفت در ابعاد مختلف دارای استعداد های بسیار ارزشمندی در مباحث کشاورزی و گردشگری است.

وی ادامه داد: با برنامه ریزی مدون بنا داریم با شناسایی استعدادها در بخش گردشگری به نحو احسن از مناطقی که در شفت و فومن وجود دارد همچون  دو منطقه سیاحتی و زیارتی امام زاده اسحاق(ع) و امام زاده ابراهیم(ع)،ماسوله، قلعه رودخان و سایر مناطق استفاده کنیم.

نماینده فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه نیازمند کمک همه مسئولین هستیم، بیان کرد: باید یک اقدام و عمل مناسب نسبت به دغدغه ای که رهبر انقلاب در بحث اشتغال و بیکاری جوانان داشتند داشته باشیم و بتوانیم آن جایگاه را به حد ارزشمند برسانیم.

افتخاری با بیان اینکه ماخطوط خود را در انتخابات اعلام کردیم، بیان کرد: قرار بر این  نیست که خدای نکرده شمشیری برداریم وقلع و قمع کنیم اما سعی ما بر این است که بتوانیم برای خدمت به مردم از شایستگان استفاده کنیم.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: در این راستا افرادی که برنامه های بسیار ارزشمندی دارند را در اولویت قرار داده ایم و نیازمند به یکسری تغییرات هستیم اما مستلزم بر این است که یکسری استعدادها را بشناسیم.

نماینده و فومن و شفت با بیان اینکه دو شهرستان ما نیروهای ارزشمندی دارد، ادامه داد: ما می توانیم از این استعداد ها خوب استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در مورد عزل و نصب ها هم سعی ما بر اساس تخصص و تعهد است، افزود: اگرچه ممکن است در بعضی از موارد اصلا عزل و نصبی نداشته باشیم اما سعی ما این است که برای مردم خدمت کنیم.

 1. احمد گفت:

  با سلام و ارادت و تشکر از حسن نظر مثبت نماینده جوان و مردمی شهرستانهای فومن و شفت بیانات ایشان نشان از سالی نیکو از بهارش پیداست را می دهد . . ما منتظریم که ایشان از نیرو های که به نا حق توسط نمایندگان ادوار گذشته در شهرستان قلع و قمع شده و آواره سایر شهرستانهای همجوار و یا مر کز استان شده اند و نیرو های ارزشی و مخلص و پیرو ولایت فقیه و دلسوز مردمان شریف فومن و شفت هستند و تعهد و تخصص دارند شناسایی و استفاده شود. نه از افرادی که فقط جهت سهم خواهی در انتخابات در میتینگ ها شرکت ظاهری کرده اند . باز هم مثل گذشته سوء استفاده نموده و در سمت های اجرایی در شهرستان فومن و شفت . مخل آرامش و آسایش مردم شوند . جیب خود و اطرافیان خودشان را پر نمایند. . این کار شکست در پایان دوره را هدف قرار می دهد.

 2. عماد گفت:

  ما منتظریم که ایشان از نیرو های که به نا حق توسط نمایندگان ادوار گذشته در شهرستان قلع و قمع شده و آواره سایر شهرستانهای همجوار و یا مر کز استان شده اند و نیرو های ارزشی و مخلص و پیرو ولایت فقیه و دلسوز مردمان شریف فومن و شفت هستند و تعهد و تخصص دارند شناسایی و استفاده شود. نه از افرادی که فقط جهت سهم خواهی در انتخابات در میتینگ ها شرکت ظاهری کرده اند . باز هم مثل گذشته سوء استفاده نموده و در سمت های اجرایی در شهرستان فومن و شفت .فقط قصد پر کردن جیب خود و وابستگان خود هستن . انتظار ما از نماینده خوبمان شایسته سالاری هست نه بکار گیری اصلاح طلبان افراطی و یا همراهان فتنه 88 در فومن و شفت و گیلان.

 3. شهروند گفت:

  زهی خیال باطل فومن برای 4 سال به یغما و کما رفت و با هچ شوکی بیدار نخواهد شد

 4. شهر وند فرهنگی گفت:

  کوتاهی در عزل و نصب مدیران اجرایی از جمله فرمانداران که نیرو های غیر بومی اند و روسای آموزش و پرورش و سایر ادارات که ساکن شهرستان فومن و شفت نیستند ظلم و ستم است به نیرو های متعهد و متخصص ساکن و بومی فومن و شفت و شکست است برای نماینده پایان 4 سال که این تجربه همچون گذشته بوده و هست دوره 4 و 5 و 6 و 7 و 8 و 9 انتخابات مجلس پس درس عبرت گیرید ای نماینده جوان ما . گول میرزایی و غیر و را نخورید انتخاب و انتصاب را شروع کنید . شهرستانهای دیگر جلو اوفتادنند. وای برما ……….

 5. احسان گفت:

  شهروند محترم زیاد خودتو خسته نکن کو گوش شنوا که بشنود و عمل کند .؟؟؟؟؟؟؟؟؟/