کد خبر: 43167تاریخ انتشار : 1:54:48 - شنبه 11 ژوئن 2016

از اظهارات حاج آقای رفیعی تا غیرت گیلانیان

چرا کار را به جایی رساندید که شخصی از بی حجابی خیابان های ما در جمع غریبه ها انتقاد کند؟!

اخیرا حجت الاسلام رفیعی مطالبی را درباره وضعیت حجاب بیان کردند که افراد مختلف از مناظر مختلف، مقابلش موضع گرفتند.از فردی که منکر بدحجابی در گیلان شد تا فردی که این را بی انصافی دانست تا شخصی که به حجت الاسلام رفیعی درس تاریخ داد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از پیک دانشجو مجتبی صولتی فعال فرهنگی استان گیلان در یادداشتی نوشت : اخیرا حجت الاسلام رفیعی مطالبی را درباره وضعیت حجاب بیان کردند که افراد مختلف از مناظر مختلف، مقابلش موضع گرفتند.از فردی که منکر بدحجابی در گیلان شد تا فردی که این را بی انصافی دانست تا شخصی که به حجت الاسلام رفیعی درس تاریخ داد.

خب من هم قبول دارم که ایشان نباید اسم استان گیلان را در جمع عمومی مردم قم می بردند. من هم قبول دارم خیلی از بدحجاب هایی که آقای رفیعی دیدند شاید نماز خوان هم باشند و شاید بسیاری از آن ها مسافرانی باشند که بعد از عبور از سد منجیل انگار وارد حیاط خلوت خانه خود شده اند و کشف حجاب خود را شروع می کنند. من هم قبول دارم که ما میراث دار بزرگانی همچون میرزای جنگلی و املاکی قهرمان هستیم اما این کار ما را سخت تر می کند.

عزیزانی که از نگاه گیلان دوستی، غیرتی شده اند و در انتقاد از آقای رفیعی گوی سبقت بی انصافی را از هم ربوده اید! آیا قبول ندارید که اوضاع خیابان های ما خراب است؟

آقای مشاوری که می گویی این صحنه ها را ندیدی! واقعا این صحنه ها نیست یا شما مدت هاست در خیابان ها قدم نزده ای؟

آقایی که کار و رسالتت تبلیغ دین است، چرا تا به حال درباره حجاب و بدحجابی حرفی نزدید؟ چرا شما تا حال به خاطر همان ۸۰۰۰ شهیدی که اکنون از بلیط آن ها خرج می کنید یک بار فریاد نزدید و غیرتی نشدید؟ چرا هر روز که بی حجابی ما بیشتر شد، یک بار روی منبر، مسئولین فرهنگی استان را مواخذه نکردید!؟

چرا کار را به جایی رساندید که حجت الاسلام رفیعی داد بی حجابی خیابان های ما را در جمع غریبه ها سر می دهد؟!

آقایان مسئولین و قلم به دست هایی که اکنون داغ شده اید در دفاع از حق مردم گیلان، چرا یک بار مطالبه از مسئولین نکردید؟

حرف آقای رفیعی اشتباه نبود فقط کاش اسم استان ما را نمی بردند…

 1. ناشناس گفت:

  ایول. دمت گرم. این شد حرف حساب. کیه که بیاد جواب بده؟

  • شهر وند فرهنگی گفت:

   باور کن بد حجابی و بی حجابی بلای خانمان سوز همچون اعتیاد می باشد که گریبان گیر همه مردم ایران اسلامی و گیلان می باشد که متاسفانه بعضی جا ها بیشتره چون مسئولین بیخیال و خوابند و فقط سیاسی کاری بلدند. وقتی ما نمایند گانی مثل آقای x بداریم همین که هست .همت دوستان خرداد 96 میتواند مشکلات را حل کند

 2. رضا گفت:

  گیلان استان دینمدار و متدینین <واستان زنان غیرتمند و زحمتکشی است که دستان مبارکشان بر اثر کار زیاد پینه بسته تا پیش هر کس و نا کسی دست تمنا دراز نکنند استانی است امتحان پس داده در گردنه های خطرناک تاریخ .
  این آقا بهتر است مشکلات فرهنگی شهر تازه استان شده ی خود را از تریبون عمومی عنوان فرمایند یعنی آقای نویسنده ی مطلب فوق شما معتقدید که قم مدینه ی فاضله و گیلان ( استانت) ……. است ؟؟؟؟!!!!!!

 3. ممتاز گفت:

  خود قم بی حجابیش کمتر از گیلان نیست

 4. شهروندعادی گفت:

  غیرت وتعصب آقای رضاوامثالهم چگونه به آنان اجازه می دهدبه استانشان اهانت شودوتوجیه گرباشند…!!؟؟