کد خبر: 42967تاریخ انتشار : 0:58:26 - سه شنبه 7 ژوئن 2016

مرز مسئولان از دشمن جدا باشد

روح الله پور اسماعیلی فومنی، کارشناس ارشد مسایل سیاسی روز گذشته درنشست روشنگری در جمع مداحان بسیجی این شهرستان اظهار کرد: امید داشتن به آمریکا و دشمنان اسلام کار اشتباهی است

به گزارش بهجت نیوز به نقل از شبستان، روح الله پور اسماعیلی فومنی، کارشناس ارشد مسایل سیاسی روز گذشته درنشست روشنگری در جمع مداحان بسیجی این شهرستان اظهار کرد: امید داشتن به آمریکا و دشمنان اسلام کار اشتباهی است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی دموکرات‌ها و آمریکایی‌ها، شکست نهایی ایران است، افزود: غرب با رواج مصرف گرایی، فساد، بدحجابی و … در کشورهای مخالفش و به خصوص در ایران به دنبال سرنگونی نظام است.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی با بیان اینکه یکی از کارهای مهم دموکرات‌ها دست گذاشتن روی شخصیت‌های درجه یک نظام است، گفت: مسئولان ارشد کشور باید به گونه‌ای رفتار کنند که آمریکا چشم طمع به کشور نداشته باشد.

پوراسماعیلی با بیان اینکه مسئولان انقلاب اسلامی باید کاری کنند که دشمن دندان طمع را از کشور بکند، تصریح کرد: مرز مسئولان باید از دشمن جدا باشد.

وی با بیان اینکه دشمنی آمریکا با ایران بر سر انرژی هسته‌ای، بمب اتم و … نیست، خاطرنشان کرد: شیطان بزرگ به دنبال از بین بردن اسلام در ایران است و فقط با کلمه«اسلام» مشکل دارد.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی با بیان اینکه اسلامی که امام خمینی(ره) به عالم معرفی کرد سبب بیداری مردم دنیا شد،  اظهار کرد: امام(ره) با اسلام آمریکایی مخالف و با اسلام ناب محمدی(صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) موافق بودند.

پوراسماعیلی مشخصه اسلام آمریکایی را اسلام کاخ نشینی، زالو صفتان، آخوندهای درباری، مرفهین بی‌درد و اسلام تهجر و سکولار دانست و افزود: ما با اسلام آمریکایی مخالف صد درصدی هستیم و باید از این نوع اسلام دوری کنیم.

وی با بیان اینکه ما اسلام احیا شده امام خمینی(ره) را که سبب بیداری مردم و به لرزه انداختن کاخ‌نشینان شده است را قبول داریم، گفت: امروزه ما در جایگاهی قرار گرفته‌ایم که یک تشر مقام معظم رهبری معادلات دنیا را بر هم می‌زند.

این کارشناس ارشد مسائل سیاسی با بیان اینکه نباید مبلغ اسلام آمریکایی در کشور باشیم، تصریح کرد: در اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی(صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم) و امام حسین(علیه‌السلام) وجود دارد.

پوراسماعیلی با بیان اینکه امام حسین(علیه‌السلام) در اسلام آمریکایی فقط به معنای بر سر و سینه زدن و گریه و زاری است، خاطرنشان کرد: در اسلام ناب باید ادامه دهنده سیره امام حسین(علیه‌السلام) باشیم و بدانیم که سیدالشهدا جان خود، فرزندان و یارانش را فدا کرد اما تن به ذلت نداد.

وی با بیان اینکه مداحان برای پاسخگویی به شبهات وارده باید کتاب‌های شهید مطهری را مطالعه کنند، اظهار کرد: امام حسین(علیه‌السلام)  تشنه آب نبود بلکه تشنه لبیک بود.

به گزارش شبستان، اولین نشست روشنگری سیاسی به همت بسیج مداحان صومعه سرا برگزار شده است.

  1. عماد گفت:

    مسئولین فعلی در دولت تدبیر و امید و برخی از نمایندگان گیلان که فتنه 88 را همراهی کرده و می کنند هرگز مرزشان از دشمن جدا نیست و نمی تواند باشد. .و همجنین اصلاح طلبان افراطی حاضر در پست های مدیریتی . ولی پیروان ولایت و عاشقان شهدا مرزهایشان از دشمن داخلی و خارجی جدا هست و انشالله تا ابد خواهد بود